Куценко Раїса Олександрівна - староста
Адреса: вул. Центральна, с. Володимирівка, 63374
Телефон: (057 44)97 142
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
СИМВОЛІКА СЕЛА ВОЛОДИМИРІВКА НАТАЛИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
Символіку села Володимирівська розроблено Фроловим Костянтином Михайловичем і затверджено рішенням XXXV сесії Володимирівської сільської ради V скликання від 23.06.2009 року.
ОПИС ГЕРБА
Герб села Володимирівська, відповідно до сучасних вимог,має форму іспанського щита, який вписано у золотий декоративний картуш, що увінчаний золотою короною із злакових колосів. Щит герба розділено розділено золотим перевернутим вилоподібним хрестом на 3 частини, з використанням 3 кольорів: зеленого, червоного та білого, де розташовані зображення:
у 1-ому зеленому полі – золотих колосів пшениці із трьома восьмипроміневими золотими зірками;
у 2-ому червоному полі – соняшник із трьома восьмипроміневими золотими зірками;
у 3-ому білому полі – яблуня із шістьма восьмипроміневими червоними зірками.
В нижній частині картуша розташовано напис срібними літерами «1756». На картуші розміщено стрічку синього кольору з написом срібними літерами «село Володимирівка Красноградського району», так як герб села Володимирівська є гербом адміністративного центра старостинського округу він може бути використаним у якості герба селища Садове, сіл Варварівка, Копанки, Лукашівка, Олександрівка громади яких об’єднанні у Володимирівський старостинський округ.
СИМВОЛІКА ГЕРБА
Зображення колосів пшениці і соняшника - є ознакою сільськогосподарської направленості діяльностіі мешканців сучасної території Володимирівської сільської ради з давніх часів.
Зображення яблуні - символізує розвинуте садівництво на території Володимирівської сільської ради.
Зображення дванадцяти восьмипроміневих зірок відображає факт входження земель сучасної території Володимирівської сільської ради до території Вольностей Війська Запорізького, та існування на її теренах «зимових» поселень козаків. З 1734 року сучасна територія Володимирівської сільської ради входила до складу Самарської а з 1768 року до Орельської паланок Вольностей Війська Запорізького.
Срібний напис на картуші герба «1756» – символізує рік відновлення поселень на сучасній території Володимирівської сільської ради.
ОПИС ПРАПОРА
Прапор територіальних громад Володимирівської сільської ради являє собою квадратне трикольорове полотнище із співвідношенням сторін 1:1. Кольори та зображення на прапорі відтворено у відповідності до зображень і кольорів герба територіальних громад Володимирівської сільської ради. Прапор територіальних громад Володимирівської сільської ради створено з урахуванням історичної традиції, він також є прапором села Володимирівка – адміністративного центра сільської ради і може бути використаним у якості прапора селища Садове, сіл Варварівка, Копанки, Лукашівка, Олександрівка громади яких об’єднанні у Володимирівську сільську раду.
СИМВОЛІКА ПРАПОРА
Пропорції прапора територіальних громад Володимирівської сільської ради відповідають сучасним геральдичним вимогам, загальна композиція прапора гармонує з геральдичним рішенням побудови герба територіальних громад Володимирівської сільської ради, а кольорові гами прапора з гербовими барвами.
ОПИС ШТАНДАРТА
Штандарт голови Володимирівської сільської ради, являє собою трьохкольорове полотнище квадратної форми із співвідношенням сторін 1:1. Вертикальні смуги на штандарті розташовані у наступній послідовності: зелена, біла, червона. Кольорові смуги однакового розміру, співвідношення ширини білої смуги до кольорових, як 1: 4. У центрі штандарту розміщено герб територіальних громад Володимирівської сільської ради.
СИМВОЛІКА ШТАНДАРТА
Загальна композиція штандарта гармонує з геральдичним рішенням побудови герба, а кольорові гами штандарта відповідають барвам прапору територіальних громад Володимирівської сільської ради.
СИМВОЛІКА КОЛЬОРІВ
золотий (жовтий) – ознака - багатства, добробуту, сили, верховенства;
срібло (білий) – ознака чистоти, непорочності;
зелений – ознака достатку, волі, надії, радості;
червоний – ознака великодушності, мужності, відваги, сміливості;
синій (блактиний) – ознака вірності, чесності, шляхетності, бездоганності.