Селище Кегичівка - адміністративний центр Кегичівської територіальної громади

Доценко Антон Юрійович – голова

Будник Віталій Олександрович – секретар

Адреса:  вул. Волошина, 33, смт. Кегичівка, Красноградського району, Харківської області, 64000

Телефон: (05755) 3-16-93; 3-17-78; 3-11-49; 3-15-30

Факс: (05755) 3-11-49

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Офіційний веб-сайт селищної ради: kegich-rada.com.ua

ГЕРБ СЕЛИЩА  КЕГИЧІВКА ТА КЕГИЧІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

         Герб селища Кегичівка як офіційний символ Кегичівського району Харківської області було затверджено рішенням сесії районної ради від 25 грудня 2003 року.

На підставі листа Комісії державних нагород та геральдики від 25.05.2017 року № 19-84/95, символіку селища Кегичівка як адміністративного центру Кегичівської територіальної громади, до затвердження символіки територіальної громади, може бути використано у якості територіальної символіки Кегичівської територіальної громади без прийняття додаткових рішень селищної радою.

Coat of arms of Kegychivka

ОПИС ГЕРБА

Щит перетятий, з золотою облямівкою. На верхньому зеленому полі золотий ріг достатку та кадуцей у косий хрест; на нижньому лазуровому полі золотий колосок, на тлі якого розташовано зображення бурової вишки із символічним палаючим газовим факелом у підніжжі.  (Комп'ютерна графіка — К. М. Богатов, В. М. Напиткін)

ПРАПОР СЕЛИЩА  КЕГИЧІВКА ТА КЕГИЧІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Flag of Kehychivskiy Raion in Kharkiv Oblast

ОПИС ПРАПОРА

Прапор являє собою прямокутне малинове полотнище, що має співвідношення сторін 2:3, у центрі якого розміщено герб району, що має вигляд перетятого щита, увінчаного дев'ятьма золотими колосками й обрамленого вінком із золотого дубового листя. У верхньому зеленому полі розташовано герб Харківської області, а у нижньому лазуровому міститься золотий колосок та бурова вишка з палаючим газовим факелом.