Лугова Людмила Миколаївна – староста

Адреса: вул. Шевченка, с. Кобзівка, 63361

Телефон: (05744) 99 574

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


СИМВОЛІКА СЕЛА КОБЗІВКА НАТАЛИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Символіку села Кобзівка розроблено Фроловим Костянтином Михайловичем і затверджено рішенням ХХІХ сесії Кобзівської сільської ради – V скликання від 23.01.2009 року. 


ОПИС ГЕРБА

Герб села Кобзівка, відповідно до сучасних вимог,має форму іспанського щита, який вписано у золотий декоративний картуш, що увінчаний золотою короною із злакових герб Кобзівка колосів.Щит герба розділено стилізованою золотою колодкою Ордена Держави звання Героя України на 2 частини, з використанням 2 кольорів - червоного та синього, де розташовані зображення:

у 1-ому червоному полі – золотої кобзи із шістьма восьмипроміневими золотими зірками;

у 2-ому синьому полі – золотих колосів пшениці із шістьма восьмипроміневими золотими зірками.

В нижній частині картуша розташовано напис срібними літерами «1780». На картуші розміщено стрічку синього кольору з написом срібними літерами «село Кобзівка Красноградського району».

СИМВОЛІКА ГЕРБА

Стилізована золота колодка Ордена Держави звання Героя України, що поділяє гербовий щит на 2 частини, символізує особистий вклад в розвиток населеного пункту, мешканця села – керівника сільськогосподарського підприємства Героя України Гулого Івана Михайловича. Складовими стилізованої золотої колодки Ордена Держави звання Героя України є золоті цеглини, що символізують безпосередній вклад кожного мешканця, як в розвиток поселення, так і особисту участь кожного селянина в економічному розвитку населеного пункту.

Золоте стилізоване зображення кобзи – відображає назву села та символізує культурну спадщину її території, яка своїм корінням походе із далекого минулого.

Зображення колосів пшениці - є ознакою сільськогосподарської направленості діяльностті жителів сучасної території села з давніх часів.

Зображення дванадцяти восьмипроміневих зірок відображає факт входження села Кобзівка до території Вольностей Війська Запорізького, та існування на її теренах «зимових» поселень козаків. З 1734 року землі сучасної території села Кобзівка входили до складу Самарської а пізніші Орельської паланок Вольностей Війська Запорізького.

Срібний напис на картущі герба «1780» – символізує  рік відновлення поселень на сучасній території Кобзівської сільської ради.


kosr pОПИС ПРАПОРА

Прапор села Кобзівка являє собою квадратне трикольорове полотнище із співвідношенням сторін 1:1. Кольорита зображення на прапорі відтворено у відповідності до зображень і кольорів герба села Кобзівка. Прапор села Кобзівка створено з урахуванням історичних традицій.

СИМВОЛІКА ПРАПОРА

Пропорції прапора села Кобзівка відповідають сучасним геральдичним вимогам, загальна композиція прапора гармонує з геральдичним рішенням побудови герба села Кобзівка, а кольорові гами прапора з гербовими барвами.


 

СИМВОЛІКА КОЛЬОРІВ

золотий (жовтий) – ознака - багатства, добробуту, сили, верховенства.

червоний – ознака великодушності, мужності, відваги, сміливості.

синій (блакитний) –  ознака вірності, чесності, шляхетності, бездоганності.