Красноградське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області (далі – Красноградське відділення) інформує, що у 2022 році продовжує фінансування витрат за послуги з реабілітаційного лікування застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду.

Право на отримання реабілітаційного лікування в санаторно-курортних закладах має кожна застрахована особа за наявності медичних показань. Направлення на медичну реабілітацію здійснюється безпосередньо із стаціонарного відділення закладу охорони здоров’я, в якому хворий проходить лікування, на підставі висновку лікарсько-консультативної комісії щодо потреби в реабілітації.

Медична реабілітація застрахованих осіб та членів їх сімей проводиться за такими профілями:

ДП «Клінічний санаторій «Роща»:

 1. Нейрореабілітація:
 • підгострий період інсультів (після оперативних втручань на судинах мозку або без них);
 • підгострий період черепно-мозкових травм;
 1. Кардіо-пульмонарна реабілітація:
 • підгострий період інфаркта міокарда (після оперативних втручань на судинах серця або без них);
 • стан після пролікованої нестабільної стенокардії (після оперативних втручань на судинах серця або без них);
 • підгострий період після операцій на серці;
 1. Мязово-скелетна реабілітація:
 • підгострий період після операцій на опорно-руховому апараті (ортопедичних, травматологічних);
 • ревматологічні захворювання;
 1. Медико-психологічна реабілітація учасників АТО:
 • порушення адаптації, розлади, пов’язані із споживанням їжі, неорганічні розлади сну, соматоформні розлади, неврастенія;
 1. Реабілітація після оперативних втручань на органах зору:
 • підгострий період після оперативних втручань на органах зору.

Зазначаємо, що лікування в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу для застрахованої особи є безкоштовним, оскільки вартість стовідсотково відшкодовується за рахунок коштів Фонду соціального страхування України. Крім того,

на весь період реабілітаційного лікування надається листок непрацездатності, який також оплачується за рахунок коштів Фонду.

З 01 січня 2022 року Красноградське відділення продовжує роботу щодо направлення застрахованих осіб на реабілітаційне лікування в санаторно-курортні заклади, які надають послуги із суворим дотриманням протиепідемічних заходів для запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

Для отримання більшої інформації або консультації можна звернутись до спеціалістів відділу медичних та соціальних послуг Красноградського відділення за тел.: (05744) 7-10-35 або надіслати питання на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Красноградське відділення управління

виконавчої дирекції Фонду соціального

страхування України в Харківській