12 липня, в Укрінформі, відбудеться круглий стіл «Фіксація руйнувань спричинених війною: нормативне забезпечення, виклики, обізнаність».

Захід організовується в рамках Проєкту «Підвищення обізнаності серед ОМС та громадян з фіксації руйнувань спричинених війною», що впроваджує Українська асоціація районних та обласних рад.

Програма круглого столу передбачає обговорення нормативно-правового забезпечення, державної політики, а також проблематики та шляхів її вирішення у сфері фіксації руйнувань спричинених війною.

Крім того, в межах заходу, будуть презентовані головні завдання, що поставлені перед вищезгаданим Проєктом УАРОР.

Учасники: експерти, керівники органів місцевого самоврядування, представники органів державної влади, а також керівництво УАРОР.

Круглий стіл транслюватиметься на Ютуб-каналі та сайті УКРІНФОРМУ. Початок – 14:00.

Акредитація представників ЗМІ: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За детальною інформацією просимо звертатися за номером телефону – 044-484-05-64.

Проєкт «Підвищення обізнаності серед ОМС та громадян з фіксації руйнувань спричинених війною» реалізується Українською асоціацією районних та обласних рад в межах проєкту «Фенікс», що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Європейського Союзу.