Кузьменко Олександр Іванович – староста

Адреса: вул. Молодіжна, с. Зоряне, 63330

Телефон:  (05744) 92 638

     факс (05744) 92 614

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


СИМВОЛІКА СЕЛА ЗОРЯНЕ КРАСНОГРАДСЬКОЇ ТЕРИТОРАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Символіку села Зоряне (колишня назва Ленінка) розроблено Фроловим Дмитром Костянтиновичем і затверджено рішенням Ленінської сільської ради № 347 від 29.09.2009.


ОПИС ГЕРБА

Герб територіальних громад Зорянської сільської ради, відповідно до сучасних вимог, має форму іспанського щита, який вписано у золотий декоративний картуш, що увінчаний герб Зорянезолотою короною із злакових колосів. Щит герба має поле синього кольору, де розташовані зображення:

сьоми золотих колосів;

дванадцяти золотих восьмипроміневих зірок;

козацького хреста.

В нижній частині картуша розташовано напис срібними літерами «1734». На картуші розміщено стрічку синього кольору з написом срібними літерами «село Ленінка Красноградського району», так як герб  села Зоряне - є гербом адміністративного центру старостинського округу і може бути використаним у якості герба сіл Тишенківка і Вишневе (колишня назва Чапаєве), громади яких об’єднані у Зорянський старостинський округ.

СИМВОЛІКА ГЕРБА

Зображення сьоми колосів пшениці - є ознакою сільськогосподарської направленості діяльностті жителів сучасної території сільської ради з давніх часів.

Зображення дванадцяти зірок - відображає факт входження земель Зорянської сільської ради до території Вольностей Війська Запорізького, та існування на її теренах „зимових” поселень козаків.

Зображення козацького хреста, який у XVIII сторіччі використався у якості символу Полтавського і Хорольського козацького полків – відображає факт відновлення поселень на сучасній території Зорянської сільської ради:

села Тишенківка – сім’ями козаків Полтавського полку;

села Зоряне (до 1943 року – село Хоральське, з 1943 до 2016 року - село Ленінка) – сім’ями козаків Хорольського полку.

Срібний напис на картущі герба «1734» – символізує рік відновлення поселень на сучасній території Зорянської сільської ради.


zosr pОПИС ПРАПОРА

Прапор територіальних громад Зорянської сільської ради являє собою синє полотнище із співвідношенням сторін 1:1. Кольори та зображення на прапорі відтворено у відповідності до зображень і кольорів герба територіальних громад Зорянської сільської ради. Прапор територіальних громад Зорянської сільської ради створено з урахуванням історичних традицій, він також є прапором села Зоряне - адміністративного центра сільської ради і може бути використаним у якості прапору сіл Тишенківка і Вишневе (колишня назва Чапаеве) громади яких об’єднанні у Зорянську сільську раду.

СИМВОЛІКА ПРАПОРА

Пропорції прапора територіальних громад Зорянської сільської ради відповідають сучасним геральдичним вимогам, загальна композиція прапора гармонує з геральдичним рішенням побудови герба територіальних громад Зорянської сільської ради, а кольорові гами прапора з гербовими барвами.


ОПИС ШТАНДАРТА

 Штандарт голови Зорянської сільської ради, являє собою двокольорове полотнище квадратної форми із співвідношенням сторін 1:1. Вертикальні смуги на штандарті розташовані у штандарт Зоряненаступній послідовності: синя, жовта, синя, жовта, синя. 1 та 5 смуги мають синій кольор та однаковий розмір і співідносяться до 2 та 4 смуг жовтого кольору, як 2:1, а до 3 смуги синього кольору, як 1:2. В свою чергу, 2 та 4 жовті смуги мають співвідношення до 3 синьої смуги, як 1:4. У центрі штандарту розміщено герб територіальних громад Зорянської сільської ради.

СИМВОЛІКА ШТАНДАРТА

Загальна композиція штандарта гармонує з геральдичним рішенням побудови герба, а кольорові гами штандарта відповідають барвам прапору територіальних громад Зорянської сільської ради.


СИМВОЛІКА КОЛЬОРІВ

золотий (жовтий) – ознака - багатства, добробуту, сили, верховенства;

синій (блакитний) –  ознака вірності, чесності, шляхетності, бездоганності.