ЛУГОВА Тетяна Іванівна – староста

Адреса: вул. Красноградська,с. Соснівка, 63324

Телефон: (05744) 90 116

 

СИМВОЛІКА СЕЛА СОСНІВКА НАТАЛИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Символіку територіальних громад Соснівської сільської ради розроблено Фроловим Дмитром Костянтиновичем і затверджено рішенням Соснівської сільської ради від 06.08.2008 року № 188.

ОПИС ГЕРБА

герб Соснівка

 

Герб села Соснівка, відповідно до сучасних вимог,має форму іспанського щита, який вписано у золотий декоративний картуш, що увінчаний золотою короною із злакових колосів. Щит герба має одне поле - блакитного кольору, умовно розділене на дві частини гусарською шаблею, де розташовані зображення:

  • у верхній правій частині щита стилізоване золоте зображення ківера;
  • у нижній лівій частині щита –золоте зображення колосів пшениці;

В нижній частині картуша розміщено стрічку синього кольору з написом срібними літерами «село Соснівка Красноградського району», а також написсрібними літерами «1764». На картуші розміщено стрічку синього кольору з написом срібними літерами «село Соснівка Красноградського району», так як герб територіальних громад Соснівської сільської ради є гербом села Соснівка - адміністративного центра сільської ради і може бути використаним у якості герба селаБерезівка, громади яких об’єднанні у Соснівську сільську раду.

СИМВОЛІКА ГЕРБА

Золоте стилізоване ківера і гусарської шаблі відображає факт заснування поселення Циглерівка у 1764 році підполковником курського гусарського полку фон Циглером.

Золоте зображення колосів пшениці- є ознакою сільськогосподарської направленності регіону з давніх часів.

Срібний напис на картуші герба «1764» – символізує рік заснування поселення Циглерівка, з 1944 року - Соснівка.

ОПИС ПРАПОРА

прапор Соснівка

Прапор села Соснівка являє собою квадратне однольорове полотнище із співвідношенням сторін 1:1.Кольори прапору відтворено у відповідності до кольорів герба села Соснівка.Прапор села Соснівська створено з урахуванням історичної традиції, він також є прапором і може бути використаним у якості прапора села Березівка, громади яких об’єднанні у Соснівський старостинський округ.

СИМВОЛІКА ПРАПОРА

Пропорції прапора села Соснівка відповідають сучасним геральдичним вимогам, загальна композиція прапора гармонує з геральдичним рішенням побудови герба села Соснівка, а кольорова гама прапора з гербовими барвами. Прапор села Соснівка створено з урахуванням історичної традиції.

ОПИС ШТАНДАРТА

штандарт Соснівка

Штандарт голови Соснівської сільської ради, являє собою трьохкольорове полотнище квадратної форми із співвідношенням сторін 1:1. Вертикальні стрічки на штандарті розташовані у наступній послідовності: синя, біла, синя. Співвідношення ширини білої стрічки до синіх дорівнює - 1: 2,5. У центрі штандарту розміщено герб села Соснівка.

СИМВОЛІКА ШТАНДАРТА

Загальна композиція штандарта гармонує з геральдичним рішенням побудови герба, а кольорові гами штандарта відповідають барвам прпору села Соснівка.

СИМВОЛІКА КОЛЬОРІВ

Золотий ознака багатства, добробуту, сили, верховенства.

Синій – ознака вірності, чесності, шляхетності, бездоганності.

Срібло (білий) – ознака чистоти, непорочності.