Адреса: вул. Українська, 1, с. Миколо-Комишувата, 63310

Телефон/факс: (05744) 96 135

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


СИМВОЛІКА СЕЛА МИКОЛО-КОМИШУВАТА КРАСНОГРАДСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Символіку села Миколо-Комишувата розроблено авторським колективом у складі: Фролова Дмитра Костянтиновича і Луньова Сергія Миколайовича та затверджено рішенням Миколо-Комишуватської сільської ради № 187 від 10.09.2009 року.


mksr gОПИС ГЕРБА

Герб територіальних громад Миколо-Комишуватської сільської ради,відповідно до сучасних вимог,має форму іспанського щита, який вписано у золотий декоративний картуш, що увінчаний золотою короною із злакових колосів. Щит герба має поле синього кольору, де з верхнього правого кута (лівого від глядача), по колу відходять 3 рівнопропорційних жовтих смуги, вужчі на початку і ширші по краях, що є відображенням сонця та його промінів. В центральній частині розміщено зображення лелеки, очерету та соняшнику. В нижній частині картуша розташовано напис срібними літерами «1716». На картуші розміщено стрічку синього кольору з написом срібними літерами «селоМиколо-Комишувата Красноградського району», так як герб села Миколо-Комишувата - є гербом адміністративного центру старостинського округу і може бути використаним у якості герба сіл Гірчаківка та Мокрянка, громади яких об’єднанні у Миколо-Комишуватський старостинський округ.

СИМВОЛІКА ГЕРБА

Мальовничий сюжет герба територіальних громад Миколо-Комишуватськоїсільської ради відображає природне богатство і красу краю, сільськогосподарську направленість діяльностті жителів сучасної території сільської ради з давніх часів.

Срібний напис на картущі герба «1716» – символізує рік заснування поселень на сучасній території Миколо-Комишуватської сільської ради, яка на той час входила до складу Валківської сотні Харківського слобі


mksr pОПИС ПРАПОРА

Прапор територіальних громад Миколо-Комишуватської сільської ради являє собою двокольорове полотнище із співвідношенням сторін 1:1. Кольори та зображення на прапорі відтворено у відповідності до зображень і кольорів герба територіальних громадМиколо-Комишуватської сільської ради. Прапор територіальних громад Миколо-Комишуватської сільської ради створено з урахуванням історичних традицій, він також є прапором селаМиколо-Комишувата - адміністративного центра сільської ради і може бути використаним у якості герба сіл Гірчаківка та Мокрянка, громади яких об’єднанні у Миколо-Комишуватську сільську раду.

СИМВОЛІКА ПРАПОРА

Пропорції прапора територіальних громад Миколо-Комишуватської сільської ради відповідають сучасним геральдичним вимогам, загальна композиція прапора гармонує з геральдичним рішенням побудови герба територіальних громад Миколо-Комишуватської сільської ради, а кольорові гами прапора з гербовими барвами.


mksr sОПИС ШТАНДАРТА

Штандарт голови Миколо-Комишуватської сільської ради, являє собою двокольорове полотнище квадратної форми із співвідношенням сторін 1:1. Вертикальні смуги на штандарті розташовані у наступній послідовності: жовта, синя, жовта, які мають однаковий розмір. У центрі штандарту розміщено герб територіальних громад Миколо-Комишуватської сільської ради.

СИМВОЛІКА ШТАНДАРТА

Загальна композиція штандарта гармонує з геральдичним рішенням побудови герба, а кольорові гами штандарта відповідають барвам прапору територіальних громад Миколо-Комишуватськоїсільської ради.


СИМВОЛІКА КОЛЬОРІВ

золотий (жовтий) – ознака - багатства, добробуту, сили, верховенства;

срібло (білий) – ознака чистоти, непорочності;

зелений – ознака достатку, волі, надії, радості;

червоний – ознака великодушності, мужності, відваги, сміливості;

чорний – ознака обережності, мудрості та постійності;

синій (блакитний) –  ознака вірності, чесності, шляхетності, бездоганності.