Нерушенко Тетяна Євгенівна – староста

Адреса: вул. Центральна, с. Кирилівка, 63320

Телефон: (05744) 96 440

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


СИМВОЛІКАСЕЛА КИРИЛІВСЬКА КРАСНОГРАДСЬКОГЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Символіку тсела Кирилівська розроблено Скринником Василем Василійовичем і затверджено рішенням XIIcесії Кирилівської сільської ради V скликання від 24.04.2007 року.


kysr gОПИС ГЕРБА

Герб територіальних громад Кирилівської сільської ради, відповідно до сучасних вимог,має форму іспанського щита, який вписано у жовтий декоративний картуш, що увінчаний стилізованою короною із злакових колосів. Щит герба розділено на 2 частини срібною хвилястою стрічкою, з використанням 2 кольорів - зеленого та синього, де розташовані зображення:

у 1-ому зеленому полі – млина;

у 2-ому червоному полі – калини.

Герб села Кирилівка - є гербом адміністративного центра старостинського округу і може бути використаним у якості герба селищ Високе, Світле та Червоне громади яких обєднанні в Кирилівський старостинський округ.

СИМВОЛІКА ГЕРБА

Зображення млина - є ознакою сільськогосподарської направленості діяльності мешкнців сучасної території Кирилівської сільської ради з давніх часів.

Стилізоване зображення калини - є символом України та символіізує факт заснування козаками адміністративного центру сільської ради - села Кирилівки на землях Запорізькій Січі. У 1674 році козаки Кальницького полку Брацлавщини, після тривалого протистояння з польським урядом, почали пошук, більш затишного місця для проживання. У 1682 році частина козацьких сімей оселилась біля річки Берестової, де, за свідченням місцевих краєзнавцев було засновано містечко і названо на честь їх атамана Кирила – «Кирил-Поль».

Стилізоване зображення срібної (білої) хвилястої стрічки є відображенням найбільшої річки району – Берестової


kysr pОПИС ПРАПОРА

Прапор територіальних громад Кирилівської сільської ради являє собою квадратне трикольорове полотнище із співвідношенням сторін 1:1. Кольори та зображення на прапорі відтворено у відповідності до зображень і кольорів герба територіальних громад Кирилівської сільської ради.

СИМВОЛІКА ПРАПОРА

Пропорції прапора територіальних громад Кирилівської сільської ради відповідають сучасним геральдичним вимогам, загальна композиція прапора гармонує з геральдичним рішенням побудови герба територіальних громад Кирилівської сільської ради, а кольорові гами прапора з гербовими барвами. Прапор територіальних громад Кирилівської сільської ради створено з урахуванням історичної традиції, він також є прапором села Кирилівка - адміністративного центра сільської ради і може бути використаним у якості прапора селищ Високе, Світле та Червоне громади яких обєднанні в Кирилівську сільську раду.


kysr sОПИС ШТАНДАРТА

Штандарт голови Кирилівської сільської ради, являє собою двокольорове  полотнище квадратної форми із співвідношенням сторін 1:1. Вертикальні смуги на штандарті розташовані у наступній послідовності: біла, червона, біла. Білі смуги однакового розміру і мають співвідношення ширини до червоної смуги, як 2:3. У центрі штандарту розміщено герб територіальних громад Кирилівської сільської ради.

СИМВОЛІКА ШТАНДАРТА

Загальна композиція штандарта гармонує з геральдичним рішенням побудови герба, а кольорові гами штандарта відповідають барвам прапору територіальних громад Кирилівської сільської ради.


СИМВОЛІКА КОЛЬОРІВ

золотий (жовтий) – ознака - багатства, добробуту, сили, верховенства.

срібло (білий) – ознака чистоти, непорочності.

зелений – ознака достатку, волі, надії, радості,

червоний – ознака великодушності, мужності, відваги, сміливості.

синій (блакитний) –  ознака вірності, чесності, шляхетності, бездоганності.