Відомість №1

Відомість №2

359. Про затвердження порядку денного ХХІ сесії Красноградської районної ради VІІІ скликання.

360. Про підтримку розпоряджень начальника Красноградської районної військової адміністрації, прийнятих у міжсесійний період.

361. Про затвердження Положення про порядок формування та затвердження списку присяжних місцевих судів.

Положення

362. Про надання згоди на входження Наталинської сільської ради до складу засновників Красноградського підприємства теплових мереж.

363. Про передачу майна Красноградського комунального підприємства «Водоканал» із спільної власності територіальних громад міста, сіл та селищ Красноградського району у комунальну власність Красноградської територіальної громади.

Додаток

364. Про передачу майна Красноградського комунального підприємства «Водоканал» із спільної власності територіальних громад міста, сіл та селищ Красноградського району у комунальну власність Наталинської територіальної громади.

Додаток

365. Про вихід зі складу засновників Красноградського комунального підприємства «Водоканал».

366. Про звіт директора Красноградського підприємства теплових мереж Олександра Сидоренка про виконання умов контракту та роботу підприємства за період 2018-2023 років.

Додаток

367. Про припинення трудових відносин на умовах контракту з директором Красноградського підприємства теплових мереж.

368. Про створення госпітального округу та погодження Плану розвитку Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Красноградського району» на 2023-2026 роки. 

369. Про передачу з балансу Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Красноградського району» на баланс Красноградської районної ради об’єктів нерухомого майна.

370. Про вихід зі складу засновників Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Красноградського району».

371. Про передачу з балансу Красноградського житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства на баланс Красноградської районної ради об’єкта нерухомого майна.

372. Про вихід зі складу засновників Красноградського житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства.

373. Про припинення повноважень депутата Красноградської районної ради VIІI скликання Зінченко Н.М.

374. Про припинення повноважень депутата Красноградської районної ради VIІI скликання Мірчі Т.П. 

НЕ ПРИЙНЯТЕ. Про продовження трудових відносин на умовах контракту з директором Красноградського підприємства теплових мереж.

ПРОТОКОЛ