Оголошення

про конкурси на заміщення посад керівників закладів освіти Красноградського району

Найменування і місцезнаходження закладу освіти:

Зорянський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Красноградської районної ради Харківської області (Красноградський район, село Зоряне, вулиця Молодіжна, 66).

Лукашівський навчально-виховний комплекс (заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти) Красноградської районної ради Харківської області (Красноградський район, село Лукашівка, провулок Шкільний, 1).

Березівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Красноградської районної ради Харківської області (Красноградський район, село Березівка, вулиця Стовбова, 78).

Хрестищенський заклад загальної середньої освіти   І-ІІІ ступенів Красноградської районної ради Харківської області (Красноградський район, село Хрестище, вулиця Шкільна, 29).

Добренський навчально-виховний комплекс (заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти) Красноградської районної ради Харківської області (Красноградський район, село Добренька, вулиця Садова, 70).

Найменування посади та умови праці:

Директор закладу освіти.

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно контракту, відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 № 974 «Про внесення змін у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2012 № 1298» та від 28.12.2016 № 1037 «Про оплату праці працівників установ та організацій окремих галузей бюджетної сфери», статті 3 Закону України від 06.12.2016 № 1774–VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України».

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду директора закладу освіти:

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою та має вищу освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі:

-     заяву про участь у конкурсі;

-     особовий листок з обліку кадрів з 2 фотокартками 3x4 см та автобіографією;

-     копії документів про освіту (наукові ступені та інші відзнаки);

-     копії паспорта та ідентифікаційного коду, засвідчені претендентом;

-     письмову згоду на обробку персональних даних;

-     копію трудової книжки;

-     програму розвитку закладу на шість років (на два роки - для особи, яка претендує на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше), у якій повинні бути чітко відображені заходи, які вживатимуться претендентом на вирішення проблем, що висвітлені у звіті, а також заходи, що будуть вживатися з метою забезпечення фінансово-господарської стійкості закладу та підвищення ефективності його діяльності;

-     мотиваційний лист довільної форми.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої нею інформації.

Особа може надавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня тощо.

Місце та строк подання документів:

            Документи приймаються з 23 березня 2018 року по 23 квітня 2018 року  до 17 год. 00 хв. у відділі освіти Красноградської районної державної адміністрації, вулиця Соборна, 77, м. Красноград, 63304.

Конкурсний відбір складається з таких стадій:

-     оголошення конкурсу на заміщення посади керівника закладу освіти;

-     подання документів учасниками конкурсного відбору на посаду керівника закладу освіти;

-     відбір кандидатів на посаду керівника закладу освіти;

-     надання конкурсною комісією висновку щодо результатів конкурсного відбору на розгляд районної ради.

Дата, місце проведення конкурсного відбору:

За рішенням конкурсної комісії дата і час, місце проведення конкурсного відбору будуть повідомленні додатково.

Прізвище, ім'я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору:

Найдюк Ірина Григорівна, 7-03-28, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Положення про порядок проведення конкурсного відбору та призначення на посаду керівників закладів освіти Красноградського району

Конкурс на заміщення вакантної посади

головного спеціаліста – юриста відділу з питань комунальної власності

виконавчого апарату районної ради

Красноградська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – головного спеціаліста – юриста відділу з питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради.

Заяви про участь у конкурсі приймаються протягом 15 календарних днів з дня опублікування оголошення на офіційному сайті Красноградської районної ради.

На заміщення вакантної посади у конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста без вимог до стажу роботи.

Конкурс проводиться у формі іспиту на знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», а також законодавства і нормативних актів з урахуванням специфіки функціональних повноважень посадової особи місцевого самоврядування.

Учасники конкурсу повинні вільно володіти державною мовою та мати навики роботи на комп’ютері з відповідними програмами.

До заяви про участь у конкурсі додаються:

 • особова картка (форма П-2 ДС):
 • копія паспорта;
 • копія військового квитка;
 • копії документів про освіту;
 • Е-декларація про доходи за 2016 рік;
 • копія трудової книжки;
 • дві фотокартки розміром 4х6 см.

За довідками звертатись за адресою:

м. Красноград, вул. Соборна, 58-А, кабінет № 17.

 

Конкурс на заміщення вакантної посади

посадової особи місцевого самоврядування

провідного спеціаліста – бухгалтера

фінансово-господарського відділу виконавчого апарату районної ради

Красноградська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – провідного спеціаліста – бухгалтера фінансово -господарського відділу виконавчого апарату районної ради.

Заяви про участь у конкурсі приймаються протягом 15 календарних днів з дня опублікування оголошення на офіційному сайті Красноградської районної ради.

На заміщення вакантної посади у конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра та досвід роботи за фахом не менше 3 років.

Конкурс проводиться у формі іспиту на знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», а також законодавства і нормативних актів з урахуванням специфіки функціональних повноважень посадової особи місцевого самоврядування.

Учасники конкурсу повинні вільно володіти державною мовою та мати навики роботи на комп’ютері з відповідними програмами.

До заяви про участь у конкурсі додаються:

 • особова картка (форма П-2 ДС):
 • копія паспорта;
 • копія військового квитка;
 • копії документів про освіту;
 • Е-декларація про доходи за 2016 рік;
 • копія трудової книжки;
 • дві фотокартки розміром 4х6 см.

За довідками звертатись за адресою:

м. Красноград, вул. Соборна, 58-А, кабінет № 17.

Інформація Кобзівської сільської ради Красноградського району Харківської області про проведення відбору виконавця послуг з проведення земельних торгів

1. Мета проведення робіт: проведення земельних торгів з продажу права орендиземельної ділянки

2. Дані про земельні ділянки, що виставляються на торги:

1) земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 5,5086 га., кадастровий номер: 6323381200:10:000:0168;

2) земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 5,3538 га., кадастровий номер: 6323381200:10:000:0066;

3) земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 5,7209 га., кадастровий номер: 6323381200:09:000:0147

4) земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 5,7207 га., кадастровий номер: 6323381200:09:000:0148;

5) земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 6,3980 га., кадастровий номер: 6323381200:09:000:0146

6) земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 4,0061 га., кадастровий номер: 6323381200:09:000:0139;

7) земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 1,7160 га., кадастровий номер: 6323381200:09:000:0140

8) земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 6,5124 га., кадастровий номер: 6323381200:09:000:0132;

9) земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 5,7161 га., кадастровий номер: 6323381200:09:000:0138;

10) земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 6,1860 га., кадастровий номер: 6323381200:09:000:0133.

3. Умови конкурсу:

- виконавець робіт забезпечує підготовку лотів (виготовлення документації із землеустрою та оцінки земель) або фінансування підготовки лотів до продажу на земельних торгах за власний рахунок з наступним відшкодуванням йому витрат переможцем земельних торгів у відповідності до вимог абзацу другого пункту п’ятого статті 136 Земельного кодексу України;

- Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка: "На відбір виконавців послуг з виконання земельних торгів" із зазначенням об’єктів та дати проведення конкурсу.

- У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

-   Пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях), інформацію (пропозицію) про сумарну кількість проданих лотів на земельні ділянки на земельних торгах за попередні 24 місяці, ціну їх продажу порівняно зі стартовою ціною, а також згоду на фінансування підготовки лотів та проведення земельних торгів.

- Під час обрання виконавця враховується можливість забезпечення підготовки лота, кількість проданих лотів, ціна їх продажу порівняно зі стартовою ціною, відповідність, повнота та своєчасність подання конкурсної документації, та інші вимоги, передбачені законодавством.

- Прийняття заяв припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу.

У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

4. Перелік підтвердних документів, які подаються на відбір виконавців:

- заява про участь у відборі виконавця послуг з виконання земельних торгів та конкурсна документація формується у відповідності до Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 25.09.2012 579, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26 вересня 2012 р. за 1655/21967 та інших актів (далі – Порядок);

- копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ;

- згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи – підприємця) згідно з додатком 2 Порядку;

- копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);

- копія ліцензії виконавців робіт;

- перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

5. Строк подання конкурсної документації: до 10 травня 2017 року.

6. Поштова адреса, за якою подаються документи: 63361 Кобзівська сільська рада вул.. Героя України І.М. Гулого 58, с. Кобзівка Красноградського району Харківської області.

7. Інформація про проведення відбору виконавця робіт відбудеться 12 травня 2017 року. Місце проведення: 63361 Кобзівська сільська рада вул.. Героя України І.М. Гулого 58, с. Кобзівка Красноградського району Харківської області.

8. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони:63361 Кобзівська сільська рада вул.. Героя України І.М. Гулого 58, с. Кобзівка Красноградського району Харківської області. Телефон для довідок: (05744)99574 . Контактна особа – Лугова Людмила Миколаївна.