Шановні колеги, депутати, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування!

Ваша щоденна кропітка та відповідальна праця підвищує роль місцевого самоврядування в суспільному житті, зміцнює українську державність та є запорукою добробуту та благополуччя мешканців кожної територіальної громади.

Нехай почесна місія місцевого самоврядування сприяє утвердженню принципів народовладдя та демократії в нашій країні, об’єднує небайдужих людей у спільному прагненні до розвитку і процвітання Красноградщини та всієї України.

З вірою у Перемогу та світле майбутнє України,

голова районної ради                                                           Володимир ПТИШНИК

Шановні військовослужбовці України, захисники вільної і незалежної держави!

З великою гордістю  та глибокою повагою вітаємо Вас з Днем Збройних сил України!

Ваш героїчний подвиг назавжди увійде в історію сучасної України як приклад незламності, мужності, згуртованості та волі до Перемоги.

Завдячуючи вашим титанічним зусиллям, наближення Перемоги з кожним днем стає все відчутнішим. Пишаємося кожним і вболіваємо за кожного з вас!

НАРОДЖЕНІ ПЕРЕМАГАТИ ПРОГРАТИ НЕ МОЖУТЬ!!!

Слава Збройним силам України! Слава Україні!

З вірою у Перемогу, голова районної ради                     Володимир ПТИШНИК 

Шановні працівники сільського господарства,
підприємств по переробці сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу України!
 
Від Красноградської районної ради та депутатського корпусу VIII скликання прийміть щирі вітання з нагоди професійного
свята - Дня працівників сільського господарства.
 
Щедрі та родючі українські чорноземи завжди були національним багатством держави та потужним потенціалом для економічного розвитку України. А дбайливі та працьовиті руки українців споконвічно забезпечували добробут людей на всіх континентах.
І навіть у складний для країни час та попри масштабні руйнування сільськогосподарської інфраструктури аграрії України демонструють усьому Світу хто є справжнім господарем на українській землі.
 
Дякуємо вам за самовіддану та невтомну працю, витримку, наполегливість та безмежну любов до рідної землі. Мирного неба, міцного здоров’я, наснаги та щедрих урожаїв!!!
 
З повагою,
голова Красноградської районної ради                                                             Володимир ПТИШНИК

700 українських аграріїв, в рамках співпраці ФАО, Мінагрополітики та УАРОР, вже отримали понад 15 000 тисяч полімерних рукавів для зберігання зернових культур.

Про це зазначив під час чергової роздачі рукавів, що відбувалась у Великій Димерці Київської області, 16 листопада, Президент Української асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов.

У заході також брали участь Координаторка системи ООН в Україні Деніз Браун, Голова офісу ФАО в Україні П’єр Вотьє, представник Посольства Канади Сергій Курдицький та Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Денис Башлик.

«Станом на сьогодні наша спільна Програма сягнула майже екватору. Дякуючи партнерам, Програма зможе забезпечити зберігання 30% українського зерна. Це велика допомога економіці, органам місцевого самоврядування та загалом продовольчій безпеці як України, так і світу», зазначив Президент УАРОР.

У свою чергу, Координаторка системи ООН в Україні Деніз Браун висловила готовність повністю сприяти в подоланні кризових явищ в агросекторі, які виникли через повномасштабну війну в Україні, та запевнила в подальшій співпраці та підтримці українських аграріїв.

Крім того, Агровиробники в найближчий час зможуть зареєструватися та отримати допоміжну техніку для завантаження та розвантаження рукавів. Про це зазначив Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Денис Башлик.

Нагадаємо, по Україні планується роздати 35 тисяч рукавів, що забезпечить зберігання 7 мільйонів тонн зерна. Допомога надається малим фермерам та підприємствам.

Програму «Допомога тимчасовими засобами для зберігання зерна» реалізовує Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО), Міністерство аграрної політики та продовольства України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад

Програма є частиною Стратегії ФАО щодо підтримки зберігання зерна. Програма реалізується за фінансової підтримки урядів КанадиЯпонії та австралійської благодійної організації Minderoo Foundation.

 
Участь у роботі сесії взяли 26 депутатів, які розглянули низку актуальних питань, зокрема хід виконання Районної цільової програми територіальної оборони Красноградського району на 2022–2023 роки та Районної програми накопичення місцевого матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на 2021-2024 роки. Одноголосно підтримали ініціативу начальника РВА Віктора Войтенка щодо повернення до бюджету Красноградської міської територіальної громади коштів, які будуть спрямовані на потреби військових.
 
Заслухали інформацію голови Красноградської РТВК Оксани Мишковської щодо факту припинення повноважень депутата Красноградської районної ради Клочко Олени Іванівни та заборону діяльності політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» як підставу, що унеможливлює ухвалення рішення про визнання обраним, наступним за черговістю кандидатом в депутати від зазначеної політичної партії.
 
У ході робочого візиту на Красноградщину участь у засіданні сесії взяла Тетяна Єгорова-Луценко, голова Харківської обласної ради, яка відмітила злагоджену роботу військової адміністрації, районної ради, територіальних громад Красноградського району у непростий для країни час та подякувала керівникам силових структур, комунальних підприємств, організацій та установ району за оперативне реагування на виклики сьогодення.

 

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО), а також Міністерство аграрної політики та продовольства України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад розпочали роздачу українським аграріям рукавів для зберігання зерна.

Ініціатива реалізовується в рамках Програми «Допомога тимчасовими засобами для зберігання зерна».

Так, по Україні планується роздати 35 тисяч рукавів, що забезпечить зберігання 7 мільйонів тонн зерна. Допомога надається малим фермерам та підприємствам.

«Повномасштабне вторгнення росії спричинило складні умови зберігання та експорту збіжжя. Втім, українські аграрії як завжди на передовій продовольчої безпеки держави.

Для успішної реалізації Програми мобілізовані зусилля обласних та районних рад.  Представниками ОМС на місцях організовано роботу 21 складу.

УАРОР вдячна партнерам за стратегічну місію з підтримки продовольчої безпеки в Україні», — наголосив Президент УАРОР Сергій Чернов.

У свою чергу,  представники ФАО зазначають, що ця підтримка є дуже необхідною у межах підготовки до зимового сезону і зберігання зібраного збіжжя, а також підтримки та забезпечення продовольчої безпеки не лише України, а й усього світу.

Програма є частиною Стратегії ФАО щодо підтримки зберігання зерна. Програма реалізується за фінансової підтримки урядів КанадиЯпонії та австралійської благодійної організації Minderoo Foundation.

Шановні співвітчизники! З давніх давен українці - це нація сильних духом, вільних нащадків славного козацького роду зі споконвічним прагненням до свободи. Сповнений героїчними подвигами, багатовіковий історичний досвід нашого народу крізь століття єднає нас у боротьбі за незалежність та дає сили нищити ворогів. Сьогодні усі ми згуртовані як ніколи, об’єднані безмежною любов’ю до України та прагненням до Перемоги. Сьогодні кожен із нас захисник держави, а усі разом ми виборюємо своє право на європейське майбутнє.

Красноградська районна рада та депутатський корпус VIII скликання вітає усіх з Днем захисників і захисниць України та висловлює слова щирої та безмежної вдячності усім, хто надійно стоїть на захисті територіальної цілісності та незалежності нашої держави. Ваша мужність, героїзм та незламність з кожним днем наближають нашу Перемогу. Нехай славний козацький дух додає вам сил і наснаги у почесній та благородній справі!

 

Віримо у наших Захисників! Віримо в Україну!!!

 

З повагою,

голова Красноградської районної ради                                      Володимир ПТИШНИК

Кожного року у першу неділю жовтня українці святкують День працівників освіти. Без перебільшення це свято людей, від яких залежить майбутнє нації. Навчання дітей - це велична справа, яка ніколи не втратить своєї значущості. І навіть у такий важкий для країни час освітяни згуртовані, демонструють бойовий дух, відданість справі, а головне - продовжують навчати дітей.

Шановні освітяни Красноградської, Наталинської, Кегичівської, Сахновщинської, Зачепилівської, Старовірівської громад! Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята від Красноградської районної ради та депутатського корпусу VIII скликання. Нехай у ваших серцях завжди живе любов до дітей, віра у перемогу та світле майбутнє! З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!!!   

 

З повагою, голова Красноградської районної ради                                    Володимир ПТИШНИК