Нарада ком. і газ.банк

Голова районної ради провів робочу нараду щодо розгляду підписаних 29 січня 2018 року  "Змін та доповнень до Галузевої Угоди між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Об'єднанням організацій роботодавців "Всеукраїнська конфедерація роботодавців житлово-комунальної галузі України" та Центральним комітетом профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України на 2017-2018 роки" та внесення відповідних змін до колективних угод та контрактів з керівниками комунальних підприємств.

Також до участі в нараді долучилися представники АБ "УКРГАЗБАНК" Наталія Красовська та Роман Костенко, які презентували комерційні пропозиції для комунальних підприємств у вигляді надання кредитів (ставка від 8,5%)  на придбання  транспортних засобів та іншого технологічного обладнання білоруських виробників.

Нарада ПТМ.1

За ініціативи голови районної ради Володимира Птишника була проведена нарада з питання сталого забезпечення тепловою енергією мешканців Красноградщини.

Як забезпечити тепло в оселях і знизити вартість послуг?

Відповідь на це складне запитання в процесі наради шукали керівники та представники комунальних підприємств і структурних підрозділів райдержадміністрації, радник голови РДА Валерій Кицюк, перший заступник міського голови Григорій Кревсун, начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Світлана Гонтар.

— Цього опалювального сезону почастішали скарги від населення на високу вартість послуг із теплопостачання, — зауважив, відкриваючи зібрання В. Птишник. — Це насамперед стосується багатоквартирних будинків. Призначених субсидій недостатньо для сплати рахунків. Люди хвилюються, що таким чином накопичуватимуть борги. Наше завдання — спробувати знайти вихід із цієї непростої ситуації.

Як пояснила С. Гонтар, соціальні норми, на основі яких розраховується державна допомога на оплату послуг, затверджуються Кабінетом Міністрів України. Щороку вони дещо знижуються. Так, із січня ц. р. ще на 20% зменшили норму на послуги енергопостачання. Є зміни і щодо теплопостачання. Якщо у 2016-му різниця між тарифом у тих, хто платить за лічильником і без нього, була мінімальною — 33, 13 грн та 33,73 грн за 1 кв. м відповідно, то тепер вона становить 31,86 і 41,26 гривні.

Водночас комунальники говорять, що зобов’язані виконувати санітарні норми теплопостачання. Менше постачати тепла вони не можуть. Ось ціна й «набігає».

Якщо у квартирах споживачів температура нижче необхідних + 18°, цьому також є свої пояснення. Найпоширеніша причина — самовільне втручання громадян у систему теплопостачання. Дехто без дозволу встановлює додаткові радіатори. Інші — підключать до загальної системи підігрів підлоги тощо. Ось і виходить — поки в одних оселях нічим дихати, в інших — люди мерзнуть. Трапляється це і через розбалансованість роботи стояків. Комунальники також визнають, що більшість обладнання котелень і зовнішніх мереж теплопостачання застаріло й потребує модернізації. Його заміна дозволила б знизити втрати.

Відповідно до чинного законодавства до серпня 2018 року всі багатоквартирні будинки мусять бути обладнаними приборами комерційного обліку тепла. Насправді — це один із шляхів ощадного використання енергоресурсів. Споживачів націлюють обирати з числа мешканців спільного житла відповідальну особу та укладати угоду з тепломережею. Вона дозволить мати доступ до лічильника й у разі необхідності регулювати його роботу. Практика показує помітну економію. У Краснограді її відчули жильці 10 будинків.

Також головою районної ради було підняте питання про тіснішу співпрацю підпрємства теплових мереж й житлово-ремонтного експлуатаційного підприємства з метою покращення якості роботи та зниження вартості послуг та запропоновано обрати кілька будинків, у яких склалася найскрутніша ситуація з розрахунками за тепло. Необхідно спільними силами фахівців провести налаштування внутрішньобудинкових систем теплопостачання, відрегулювати роботу стояків, замінити забірну арматуру, утеплити труби в підвалах, вивчити питання оплати послуг з опалення місць загального користування, де проходять системи водопостачання та водовідведення.

Всі ми розуміємо проблеми житлово-комунальних підприємств, які накопичувалися роками, але їх потрібно  вирішувати як на державному  так і на місцевому рівні.

колдоговорУправління праці та соціального захисту населення Красноградської райдержадміністрації повідомляє, що в лютому - березні 2018 року проходить двомісячник з укладання колективних договорів підприємствами, уста­новами та організаціями району.

У сучасних умовах колективний договір підприємства, установи, організації є тим самим нормативно-правовим актом, який робить можливою повноцінну реалізацію норм трудового законодавства щодо соціально-економічних, трудових, виробничих відносин між працівниками та роботодавцем.

Колективний договір укладається не тільки на виробни­чих підприємствах, але й у бюджетних установах, закладах освіти, охорони здоров'я, органах виконавчої влади та місце­вого самоврядування.

Колективні договори, а також зміни і доповнення в обов'язковому порядку повинні пройти повідомну реєстрацію в управлінні праці та соціального захисту населення Красноградської райдержадміністрації, як передбачає стаття 9 Закону України «Про колективні договори і угоди» та «Положення про повідомну реєстрацію галузевих, регіональних угод та колективних договорів», затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 1994р. № 225.

Для проведення повідомної реєстрації колективного договору у новій редакції Вам необхідно подати до управління праці та соціального захисту населення супровідний лист та 3 екземпляри колективного договору.

Рекомендуємо цю роботу провести максимально в період проведення двомісячника з укладання колективних договорів та забезпечити своєчасне проведення реєстрації кожного колективного договору.

            За довідками з питань укладання колективних договорів Ви можете звернутись за адресою: м. Красноград, вул. Бєльовська, 84, контактний телефон (05744) 73802, E –mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

АфганістанЗ кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги та приклади мужності. Сьогодні віддати шану солдатам та офіцерам, які з честю виконували свій службовий обов’язок на території інших держав прийшли голова районної ради В. Птишник, голова РДА Є. Третяков, міський голова В. Максим, громадськість і молодь.
Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам.
Потім у районному Будинку культури відбувся концерт, на якому голова районної ради В. Птишник вручив відзнаки Харківської обласної ради та районної ради учасникам бойових дій.

афганістан 1

фонд

            Законом України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” від 23.09.1999 № 1105-ХІV (далі - Закон № 1105) визначено, щодля забезпечення відновлення здоров’я застраховані особи мають право на лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фондусоціального страхування України (далі - Фонд).

           Медична реабілітація призначається пацієнтам після закінчення гострого періоду захворювання в разі наявності обмежень життєдіяльності та виконання трудової діяльності і спрямована на відновлення здоров’я працюючої особи та повернення її до суспільно-корисної праці, профілактику ускладненьхвороб та зменшення витрат на допомогу по тимчасовій непрацездатності.

З метою вдосконалення механізму забезпечення права застрахованих осіб на лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів відповідно до вимог Закону № 1105 та пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України “Деякі питання соціального захисту застрахованих осіб” від 16.03.2017 № 145 постановою правління Фонду від 13.07.2017 № 39 затверджено Порядок відшкодування витратза надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України (далі - Порядок № 39) та погоджено Міністерством охорони здоров’я України 23.08.2017 № 3.14-19/1146-17/22760.

афганыстан

Війна в Афганістані – це трагедія сотень тисяч людей, мужність, доблесть і героїзм, кров і біль, душевні страждання і втрати… Це не лише незагоєна рана, біль її учасників, це – застереження на майбутнє.

Про своє перебування на війні «афганці» не дуже поспішають розповідати. Вони скромно зауважують, мовляв, що тут говорити, війна і є війна – стріляють, убивають. Але навіть із скупих фраз-спогадів стає зрозуміло –кожен з них щохвилинно ризикував своїм життям.

Шановні учасники бойових дій!

Ваша активна життєва позиція, вірність військовій присязі заслуговують на глибоку повагу. Ми вдячні вам за мужність і патріотизм, за стійкість та витримку. Ваші діти можуть по праву пишатися своїми батьками.

Сьогодні ми схиляємо голови перед вічною пам'яттю солдат, які не повернулися живими на рідну землю.

Від Красноградської районної ради, усього депутатського корпусу зичу вам міцного здоров’я і мирного неба, добра і злагоди вашим родинам , достатку і довголіття, аби жахіття війн більше не поверталися у наше життя.

З повагою

В. Птишник, голова районної ради

асоциацияГолова районної ради В. Птишник взяв участь у засіданні загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, яке пройшло сьогодні під головуванням президента Асоціації, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова.
Згідно з порядком денним учасники засідання розглянули такі питання:
- про взаємодію територіальних підрозділів Національної поліції з органами місцевого самоврядування щодо забезпечення публічної безпеки та порядку у територіальних громадах області;
- про практичні кроки щодо впровадження реформи сільської медицини;
- про заходи з покращення доріг місцевого значення та можливості цільового дорожнього фонду Харківської області;
- про деякі питання реалізації обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє» у 2018 році.

соснівкаСьогодні Володимир Птишник відвідав Соснівську сільську раду, де перед громадою про свою роботу звітувала сільський голова Мартинюк Ольга Володимирівна.
В ході свого виступу Ольга Володимирівна проаналізувала роботу сільської ради за 2017 рік: відзачила здобутки, зупинилась на недоліках, окреслила плани на майбутнє, висловила слова вдячності керівникам і працівникам освітніх, медичних закладів,керівникам сільськогосподарських ТОВ, закладів культури, аматорам художньої самодіяльності, депутатам, членам виконкому та працівникам сільської ради, депутатам районної ради, всім, хто підтримує, дає поради, допомагає і словом, і ділом; тим, хто не просто критикує, а вносить конструктивні пропозиції задля покращення суспільного життя громади.
Підсумовуючи виступ О.Мартинюк, голова районної ради В. Птишник зазначив, що 2017 рік видався складним, але разом ми досягли певних результатів. Всі проблемні питання, які виникли та виникатимуть у подальшому, будуть вирішуватися спільними зусиллями районного керівництва, виконавчого комітету сільської ради, громади села та підприємств, що знаходяться на його території.

Увага!
Відкрито голосування за кандидатів у члени спостережної ради Красноградської центральної районної лікарні.

Електронний бюлетень для голосування заповнюється шляхом обов’язкового виставлення кандидатам рейтингових балів від 1 до 5 позначкою «+». Кожен з рейтингових балів виставляється лише один раз незалежно від кількості включених до електронного бюлетня кандидатів.
Заповнений електронний бюлетень надсилається на електронну пошту виконавчого апарату районної ради - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. протягом 20 днів з дати розміщення інформації на офіційному веб-сайті Красноградської районної ради - кrrada.kh.ua.
Електронний бюлетень, заповнений з порушенням зазначених вимог, є недійсним.

ЕЛЕКТРОННИЙ__БЮЛЕТЕНЬ.doc

бюлетень11