подарунок

 

Шановний Ярославе Васильовичу!

                                                                      Прийміть щирі вітання з нагоди Дня народження!

Сердечно бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку, благополуччя і добра.

Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення.

А ще - бадьорості духу, стабільності, позитиву, яскравих подій, незабутніх вражень, посмішок фортуни, успіху, удачі, сімейного благополуччя і щастя та божої благодаті.

З повагою, голова районної ради Володимир Птишник, виконавчий апарат районної ради та  депутатський корпус VII скликання

цветы Дн

Шановний Борисе Васильовичу!
 
Сердечно вітаємо Вас з Днем народження.

Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах,

Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці - доброта, а у справах - мудрість та виваженість.

Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів.
 
З повагою, голова районної ради Володимир Птишник,виконавчий апарат районної ради та депутатський корпус VII скликання
 
 
 
 

Голова районної ради Володимир Птишник взяв участь в урочистому прийомі міського голови Володимира Максима на честь Дня міста та  75 річниці визволення Красноградського району від нацизму. У вітальному слові він наголосив, що  ми завжди пам’ятатимемо про тяжкі роки великої кровопролитної війни, в наших серцях назавжди закарбується  героїзм та стійкість наших захисників, кожен з нас пам'ятає  про неоціненний внесок наших земляків Красноградців у спільну перемогу. 

Всім присутнім голова побажав міцного здоров’я, довголіття, радості, добробуту і мирного неба над головою!

IMG 6702  IMG 6666

 

IMG 6679  IMG 6670

подарунок

Шановний Володимире  Миколайовичу!

Прийміть наші щирі вітання з Днем народження! Нехай доля буде до Вас привітною, життєва дорога буде чистою і на ній зустрічаються вірні друзі та колеги і завжди Ви мали вірного та люблячого супутника! Бажаємо міцного здоровя, вдачі, щастя, здійснення всіх мрій та задумів, творчої наснаги! Нехай життя буде казкою у якій Ви завжди будете бажаним гостем.

Володимир Птишник, голова Красноградської районної ради, виконавчий апарат районної ради та депутатський корпус VII скликання.

день міста Красноград

Шановні мешканці Красноградщини!

Сердечно вітаємо вас із 75-річчям звільнення Красноградського району та Харківської області від нацизму.

Кожному з нас ці свята близькі й дорогі. Адже немає нічого ціннішого на світі, ніж мир у країні. В цьому ми переконуємося й зараз, коли бойові дії тривають за кількасот кілометрів від наших домівок. І це дозволяє нам по-іншому оцінити подвиг славних дідів і  прадідів, які понад сім десятиліть тому принесли перемогу в наш спільний красноградський дім.

Хай щасливим, сонячним і радісним буде кожний день вашого життя.Здоров’я всім, успіхів та миру.

Володимир Птишник, голова Красноградської районної ради, виконавчий апарат районної ради та депутатський корпус VII скликання.

Сиротенко 1

Дорогі Красноградці !

 Від щирого серця і зі щирою душею всіх вас, дорогі друзі, вітаємо з Днем міста. Бажаємо відчувати  затишок в нашому славному місті, добробут, щастя, відчувати волю і справжню радість. Нехай кожен житель і гість насолоджується чудовою природою і пишається великими досягненнями та пам’ятної історією нашого улюбленого куточка на Землі.

Володимир Птишник, голова Красноградської районної ради, виконавчий апарат районної ради та депутатський корпус VII скликання.

 

FullSizeRender5

FullSizeRender2

FullSizeRender3

FullSizeRender1

11-14 вересня делегація представників органів місцевого самоврядування Красноградського району взяла участь у Всеукраїнська нараді-семінарі для представників органів місцевого самоврядування, яка відбулася в смт Затока Одеської області.

 Організувала захід Українська асоціація районних та обласних рад.

Спікерами наради-семінару виступили  високопосадовці органів державної влади, фахові експерти та представники міжнародних організацій.

На нараді піднімалися  питання нормативно-правового забезпечення діяльності місцевих рад, у першу чергу в контексті децентралізації, обговорювалось реформування медицини, освіти, регіонального розвитку .

 В рамках наради-семінару були проведені дебати «Навіщо громадам об’єднуватися», що організовує Проект DESPRO, а також фахові майстерні на тему бюджетної політики та загальної теми про реформу ОМС,  Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад .

Нарада пройшла в  інтерактивному форматі. Учасники наради-семінару мали змогу напряму поспілкуватися зі спікерами та поділитися досвідом з колегами.

Нарада-семінар у Затоці стала традиційним заходом Асоціації, що налаштовує діалог між представниками органів місцевого самоврядування та органами державної влади.Її інтерактивний формат дозволяє вирішити практичні питання та проблеми, що виникають у місцевих представників при реалізації своїх повноважень.

Красноградщина була представлена одною з найбільших за  кількістю представників делегацією серед районів Харківської області.

День рятівника

Щиро вітаємо усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони Красноградського району з професійним святом - Днем рятувальника! Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

Дозвольте цього святкового дня побажати усім вам міцного здоров'я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів. Мужні люди в мирний час, ви завжди на варті. У святковий час прийміть  нашу  вдячність.

Володимир Птишник, голова Красноградської районної ради, виконавчий апарат районної ради та депутатський корпус VII скликання.

ДЕНЬ ХРЕСТИЩЕ

ХРЕСТИЩЕ КОЛІНЬКО

ХРЕСТ ПОДАРУНКИ

ХРЕСТ ШАТРАВКА

  15 вересня голова районної ради Володимир Птишник взяв участь у святкуванні  Дня села та 75 річниці визволення населених пунктів району від нацизму, які в цей день  відмічала  Хрестищенська громада.
 З  вітальними словами до мешканців звернулись депутат Харківської обласної ради Максим Колінько, заступник голови Красноградської РДА Олександр Машко, помічник-консультант народного депутата України Анатолія Гіршфельда Ніна Мусатова, сільський голова Сергій Шатравка.  Жителі , які брали активну участь в громадському житті села та внесли значний особистий внесок у соціально-економічниий розвиток Хрестищенської громади  отримали нагороди та подарунки від обласної та районної ради. Прикрасою свята  став чудовий концерт творчого колективу" Хрестищаночка".

00406 вересня 2018 відбулось пленарне засідання XLI позачергової сесії районної ради. Розглянуті 28 питать порядку денного, зокрема:

 • Про призначення на посаду директора Красноградського районного центру позашкільної освіти Красноградської районної ради Харківської області.
 • Про обрання до складу експертної ради при Красноградському молодіжному центрі.
 • Про хід роботи Тимчасової контрольної комісії районної ради з питань забезпечення реалізації державної політики у сфері лісових відносин: охорони, захисту, використання та відтворення лісів Красноградщини.
 • Про внесення змін до складу робочої групи з вивчення питання відновлення джерел та підтримки екологічно безпечного стану річки Берестова.
 • Про затвердження Інструкції з діловодства в Красноградській районній раді.
 • Про внесення змін до рішення районної ради від 14 грудня 2017 року  № 591-VІІ «Про затвердження структури, чисельності та кошторису витрат на утримання районної ради та її виконавчого апарату на 2018 рік».
 • Про виконання Районної програми підтримки діяльності Південної об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Харківській області на 2018 рік.
 • Про затвердження Програми збереження культурної спадщини Красноградського району на 2018-2023 роки.
 • Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води Красноградському комунальному підприємству «Водоканал».
 • Про внесення змін до Комплексної програми «Новий освітній простір Красноградщини» на 2015-2019 роки (зі змінами).
 • Про внесення змін до Програми удосконалення медичної допомоги мешканцям Красноградського району в рамках єдиного медичного простору на 2017-2020 роки (зі змінами).
 • Про внесення змін до Районної програми модернізації систем централізованого теплопостачання міста Красноград та сіл Піщанка, Наталине, Улянівка і Хрестище Красноградського району по забезпеченню скорочення споживання природного газу на 2018-2020 роки (зі змінами).
 • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Красноградського району на 2018 рік (зі змінами).
 • Про внесення змін до рішення районної ради від 14 грудня 2017 року     № 616-VІІ «Про районний бюджет на 2018 рік» та додатків до нього (зі змінами).

Також ряд питань, що стосуються спільної власності територіальних громад міста, сіл та селищ Красноградського району.

Депутатами ухвалені відповідні рішення. З результатами поіменного голосування можна ознайомитись у розділі "Рішення сесій"