Шановні працівники ветеринарної медицини!

Вітаю Вас з вашим професійним святом. Бажаю міцного здоров'я, впевненості у власних силах, добробуту, сімейного благополуччя та здійснення найзаповітніших мрій!Зі святом

03 серпня 2020 року конкурсною комісією Красноградської районної ради проведено конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу з питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради.

За результатами конкурсу, Лисяк Анна Костянтинівна, рекомендована до призначення на дану посаду.

КОНКУРС

МАРУЩАКУ

                                                            Шановний пане Олександре!   

Прийміть щирі вітання з Днем народження, бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, подальших успіхіву будь-яких починаннях, щоденних справах та сподіваннях.Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення.

З повагою, голова районної ради Володимир Птишник, виконавчий апарат районної ради та депутатський корпус VII скликання

Нові правила призначення та виплати допомоги на дітей одиноким матерям та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з 1 липня 2020 року

22 липня 2020 року набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України № 632 “Деякі питання виплати державної соціальної допомоги”, якою передбачено зміну алгоритму призначення та виплати допомоги на дітей одиноким матерям та допомоги малозабезпеченим сім’ям.

            Допомога на дітей одиноким матерям та державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям з 1 липня не призначається якщо:

- у складі сім’ї є працездатні особи, які досягли 18-річного віку та не працювали, не проходили військової служби, не провадили підприємницької чи професійної діяльності, не здобували освіти за денною формою здобуття освіти в закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, не зареєстровані в центрі зайнятості як безробітні або як такі, що шукають роботу, сумарно більше ніж три місяці протягом періоду, за який враховуються доходи (крім осіб які доглядали за дітьми до досягнення ними трирічного віку або за дітьми, які потребують догляду протягом часу, визначеного в медичному висновку лікарсько-консультативної комісії, але не більше ніж до досягнення ними шестирічного віку, за дітьми, хворими на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, за дітьми, які отримали тяжку травму, потребують трансплантації органа, потребують паліативної допомоги, яким не встановлено інвалідності, за особою з інвалідністю І групи, за особою з інвалідністю ІІ групи внаслідок психічного розладу, за дитиною з інвалідністю віком до 18 років, а також за особами, які досягли 80-річного віку; надавали соціальні послуги з догляду відповідно до законодавства);

- особи, які входять до складу сім’ї протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням допомоги на дітей одиноким матерям, здійснили купівлю на суму, яка на дату купівлі перевищує 50 тис. гривень;

- у власності сім’ї є друга квартира (будинок).

- у власності сім’ї є більше ніж один автомобіль, транспортний засіб, що підлягає державній реєстрації, з дати випуску якого минуло менше ніж 15 років (крім мопеда і причепа).

З 1 липня 2020 р. призначення і виплата державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та допомоги на дітей одиноким матерям особам, у яких закінчився строк таких виплат у березні – червні 2020 р., здійснюється лише після подання нової заяви з необхідними документами та декларації про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги.

Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям та допомога на дітей одиноким матерям особам, які звернулися за її призначенням у липні – серпні 2020 року, призначається і виплачується починаючи з липня 2020 року.

Для отримання будь-яких роз’яснень та консультацій звертайтесь до управління соціального захисту населення Красноградської РДА за адресою м.Красноград,вул.Бєльовська,84 або за телефоном гарячої лінії: 7-18-10.

Начальник  Управління                                                   Світлана ГОНТАР

До уваги отримувачів виплат допомоги на дітей фізичним особам – підприємцям

 

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації повідомляє, що запроваджені Урядом виплати допомоги на дітей фізичним особам — підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку та сплатили єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за усі місяці 2019 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 641 від 22 липня 2020 року з 01 вересня 2020 року скасовуються. Останній місяць виплати допомоги – серпень 2020 року.

Запрошуємо фізичних осіб – підприємців, які не скористались правом на виплату зазначеної допомоги, надати пакет документів в термін до 05 серпня 2020 року.

Для призначення допомоги на дітей заявник подає/надсилає органу соціального захисту населення заяву за формою згідно з додатком у паперовій або електронній форміта додає такі документи:

копії свідоцтв про народження дітей віком до 10 років;

довідку з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7);

копію документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземця та особи без громадянства);

копію рішення суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

В електронній формі заявник подає фотокопії необхідних документів/відомостей на електронну адресу управління: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Відомості в електронному вигляді без надання фотокопій документів, надаються через інформаційні системи Мінсоцполітики або інтегровані з ними інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з дотриманням вимог Законів України «Про електронні документи та електронний документообіг», «Про електронні довірчі послуги» після введення в експлуатацію відповідних технічних та програмних засобів. На заяву та документи/відомості, що подаються в електронній формі, накладається кваліфікований електронний підпис заявника.

У сільській місцевості прийняття заяв з необхідними документами для призначення допомоги на дітей і передачу їх відповідним органам соціального захисту населення здійснюють особи, уповноважені виконавчими комітетами сільських і селищних рад.

Отримати більш детальну інформацію про одержання виплати допомоги на дітей фізичним особам — підприємцям можна в управлінні соціального захисту населення за адресою м. Красноград, вул. Бєльовська, 84, або за телефоном гарячої лінії 71810.

Начальник Управління                                                   Світлана ГОНТАР

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням районної ради

від 24 липня 2020 року № 1359-VІІ

(LХVІІІ позачергова сесія VІІ скликання)

Оголошення

про конкурс на заміщення посади директора

Красноградського багатопрофільного ліцею

Красноградської районної ради Харківської області.

Найменування і місцезнаходження закладу освіти:

Красноградський багатопрофільний ліцей Красноградської районної ради Харківської області (місто Красноград, вулиця 19 вересня, 119-а).

Найменування посади та умови праці:

Директор закладу освіти.

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно контракту, відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 № 974 «Про внесення змін у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2012 № 1298» та від 28.12.2016 № 1037 «Про оплату праці працівників установ та організацій окремих галузей бюджетної сфери», статті 3 Закону України від 06.12.2016 № 1774–VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України».

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду директора закладу освіти:

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою та має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психологічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі:

-    заяву про участь у конкурсі;

-    автобіографія (резюме);

-    копії документів про освіту (наукові ступені та інші відзнаки);

-    копії паспорта громадянина України;

-    письмову згоду на обробку персональних даних;

-    копію трудової книжки;

-    довідка про відсутність судимості;

-    довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

-    документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

-    програму розвитку закладу на шість років (на два роки - для особи, яка претендує на посаду керівника закладу освіти вперше), у якій повинні бути чітко відображені заходи, які вживатимуться претендентом на вирішення проблем, що висвітлені у звіті, а також заходи, що будуть вживатися з метою забезпечення фінансово-господарської стійкості закладу та підвищення ефективності його діяльності;

-    мотиваційний лист довільної форми.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої нею інформації.

Особа може надавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня тощо.

Місце та строк подання документів:

            Документи приймаються з 27 липня 2020 року по 25 серпня 2020 року                                       до 17 год. 00 хв. у відділі освіти Красноградської районної державної адміністрації,           вулиця Соборна, 77, м. Красноград, 63304.

Конкурсний відбір складається з таких стадій:

-    оголошення конкурсу на заміщення посади керівника закладу освіти;

-    подання документів учасниками конкурсного відбору на посаду керівника закладу освіти;

-    перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

-    допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

-    ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

-    конкурс серед претендентів на посаду керівника закладу освіти (за наявності двох і більше претендентів) або співбесіда з претендентом на посаду керівника закладу освіти (за рішенням конкурсної комісії);

-    надання конкурсною комісією висновку щодо результатів конкурсного відбору на розгляд сесії районної ради;

-    оприлюднення результатів конкурсу.

Дата, місце проведення конкурсного відбору:

За рішенням конкурсної комісії дата і час, місце проведення конкурсного відбору будуть повідомленні додатково.

Прізвище, ім'я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору:

Найдюк Ірина Григорівна, 0990299923, vkadr.krasnograd@dniokh.gov.ua.

 

 

 

ЗАТВЕРДЕНО

рішенням районної ради

від 24 липня 2020 року № 1359-VІІ

(LХІХ позачергова сесія VІІ скликання)

 

СКЛАД

конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду

директора Красноградського багатопрофільного ліцею

Красноградської районної ради Харківської області

 

Костроміна

Алла Григорівна - депутат Красноградської районної ради, голова комісії;

Турова

Антоніна Іванівна – начальник відділу освіти Красноградської районної державної адміністрації, заступник голови комісії;

Найдюк

Ірина Григорівна - методист районного методичного центру відділу освіти Красноградської районної державної адміністрації, секретар комісії;

Члени комісії:

Бешенко Марина Миколаївна – завідувач районного методичного центру відділу освіти Красноградської районної державної адміністрації;

Гладкова Юлія Олександрівна – начальник відділу з питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради;

Кревсун Григорій Петрович - депутат Красноградської районної ради;

Паюнова Людмила Володимирівна – голова профспілкового комітету Красноградського багатопрофільного ліцею Красноградської районної ради Харківської області;

Страшко Олександр Михайлович – депутат Красноградської районної ради;

Сливка-Власова Світлана Іванівна – член Ради директорів закладів загальної середньої освіти Харківської області;

Циколенко Надія Іванівна - голова РК профспілки працівників освіти.

Шолом Олена Миколаївна – голова Ради Красноградського багатопрофільного ліцею Красноградської районної ради Харківської області.

Сьогодні 23 липня 2020 року о 9.00 годині у Конференц залі Будинку районної ради відбулося засідання Президії Красноградської районної ради на якій прийнято рішення щодо скликання позачергової сесії Красноградської районної ради на 24 липня 2020 року (Велика зала - о 9.00 год) де необхідно розглянути питання направлення звернення до Президента України, Верховної ради України, Кабінету Міністрів України, НАК «Нафтогаз України»Звернення проєкт

Правові наслідки позбавлення батьківських прав та поновлення у батьківських правах

З позбавленням батьківських прав в принципі припиняються сімейні правовідносини між батьками та їх дітьми. Особа, яка позбавлена батьківських прав, втрачає особисті немайнові права щодо дитини та звільняється від обов’язку щодо її виховання. Вона перестає бути законним представником дитини, втрачає права на пільги та державну допомогу, що надаються сімям з дітьми, не може бути усиновлювачем, опікуном та піклувальником, не може одержувати в майбутньому тих майнових прав, що повязані із батьківством, які вона могла б мати у разі своєї непрацездатності (наприклад: право на утримання від дитини, право на спадкування тощо). Така особа втрачає інші права, що засновані на спорідненості із дитиною, а саме: право на виховання дитини; право на захист дитини; право на отримання аліментів від своїх повнолітніх дітей; право на спадкування майна за законом у разі їх смерті; право на дачу згоди на вчинення дітьми у разі їх віку від 14 до 18 років тих правочинів, які вони не мають право вчиняти самостійно; право на клопотання про обмеження або позбавлення неповнолітньої особи права самостійно розпоряджатися своїм заробітком, стипендією чи іншими доходами; право на відшкодування шкоди у разі смерті потерпілого; право на пенсійне забезпечення після смерті дитини.Позбавлення батьківських прав тягне втрати для батьків право на отримання призначених дітям пенсій, державних допомог та аліментів. За дитиною залишається право на спадкування за законом після батька, позбавленого батьківських прав, у порядку першої черги.

Позбавлення батьківських прав має безстроковий характер. Чинним законодавством визначена можливість поновлення батьківських прав. Оскільки позбавити батьківських прав може лише суд, тому поновлення батьківських прав можливо тільки в судовому порядку.Так, відповідно до положень ч.1 ст.169 СКУ: право на звернення до суду з позовом про поновлення батьківських прав мають мати, батько, що позбавлені батьківських прав особисто. Справи про поновлення батьківських прав розглядаються в порядку цивільного судочинства в загальному позовному порядку, з обовязковою участю органу опіки та піклування. Поновлення батьківських прав неможливе, якщо на час розгляду справи судом дитина досягла повноліття або була усиновлена і усиновлення не скасоване або не визнане недійсним судом. Поновлення батьківських прав можливо лише за умови, якщо батьки істотно змінили в кращій бік свою поведінку, спосіб життя та ставлення до виховання дитини. Поновлення батьківських прав і повернення дитини батькам допускається лише у тому випадку, якщо це відповідає інтересам дитини. Батьки, поновлені у своїх правах, знову набувають батьківських прав і обов'язків у повному обсязі. У разі відмови в позові про поновлення батьківських прав можливе лише після спливу одного року з часу набрання чинності рішенням суду про таку відмову.

За більш детальною інформацією та необхідною консультацією Ви можете звертатися до відділу «Красноградське бюро правової допомоги» Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м.Красноград, вул.Бєльовська,90,3 поверх, каб.30, контактний номер телефону 7-05-29 та за телефоном гарячої лінії системи БПД 0 800 21 31 03.