З кожним днем ми все більше заглиблюємося у цифровий світ, а велика кількість послуг та покупок поступово переходять у сферу онлайн, адже це досить зручно та просто. Проте, варто пам’ятати, що поряд з цим побільшало і випадків шахрайства в мережі Інтернет, адже використання новітніх інформаційних технологій, безготівкової форми розрахунків полегшують життя не тільки пересічним громадянам, але й шахраям також. Злочинці вигадують все нові схеми, як заволодіти  коштами довірливих людей, які не завжди розуміють, що їх можуть ошукати.

Для того, щоб мінімізувати ризики потрапляння у пастку Інтернет-шахраїв, варто дотримуватися наступних рекомендацій:

Красноградське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області (далі – Красноградське відділення) інформує, що у 2022 році продовжує фінансування витрат за послуги з реабілітаційного лікування застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду.

Право на отримання реабілітаційного лікування в санаторно-курортних закладах має кожна застрахована особа за наявності медичних показань. Направлення на медичну реабілітацію здійснюється безпосередньо із стаціонарного відділення закладу охорони здоров’я, в якому хворий проходить лікування, на підставі висновку лікарсько-консультативної комісії щодо потреби в реабілітації.

131300102 944555692741318 5014118060925884272 n

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!
Схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв і віддаємо данину пошани всім ліквідаторам аварії, які, рятуючи українців від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям. Низький Вам уклін за мужність і героїзм та силу духу, проявлені при подоланні наслідків ядерної аварії. Вічна пам'ять і шана тим, чиє життя обірвав смертоносний атом!
Бажаю вам і вашим рідним міцного здоров'я, терпіння, щастя і великої удачі, шани і щирої поваги від людей і держави!
Хай залишиться у минулому жах ядерної катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання.
Голова Красноградської районної ради
Володимир ПТИШНИК

Квіти

Шановна пані Тетяно!

Хай теплі привітання до Вашого Дня народження збагатять радістю сьогодення та подарують щасливі посмішки.

Дякуємо за Ваш невичерпний професійний потенціал, життєву мудрість і багатий досвід роботи на благо Красноградщини.

Хай кожен новий день приносить лише добро, а доля буде щедрою на успіх!

Нехай завжди й у всьому Вас супроводжують удача, непохитна воля та оптимізм!

З повагою

Голова районної ради Володимир Птишник  та депутатський корпус VIIІ скликання

47588851.9od4fy3yiw.W665

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати ради, члени виконавчих комітетів громад, активісти самоврядних органів!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди всенародного свята - Дня місцевого самоврядування.
Це свято наших громад, громади кожного села, селища та міста, кожного їх мешканця. 
Попри всі складнощі сьогодення можна з упевненістю сказати: місцеве самоврядування як важлива самостійна гілка влади, що захищає і представляє інтереси кожної людини, не тільки сформувалася, а є визначальною в розбудові нашої держави.
Відзначення такого свята на державному рівні свідчить про особливу роль місцевого самоврядування у розбудові демократичної правової держави, демонструє політичну волю країни до вдосконалення цієї системи та виведення її на світовий рівень.
Величезна роль у цьому процесі належить місцевим головам, депутатам всіх рівнів, адже саме ради представляють інтереси своєї територіальної громади. Ми з вами господарі в своєму домі, в наших силах зробити його багатим і гарним.
Сьогодні представницькі органи місцевого самоврядування у тісній співпраці з виконавчою владою працюють спільно, із взаєморозумінням над прийняттям та виконанням бюджету, програмою соціально-економічного та культурного розвитку району, іншими регіональними програмами, спрямованими на соціальний захист мешканців нашого краю.
Без перебільшення можна сказати, що подальший розвиток та вдосконалення місцевого самоврядування є запорукою збереження миру і злагоди в суспільстві, суттєвим стимулом для економічного зростання територіальних громад.
В цей урочистий день від усього серця бажаю усім Вам, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їх потреби та інтереси,  нових успіхів та здобутків на ниві служіння людям, справжнього відчуття задоволення від тієї справи, яку Ви робите гідно та професійно.
Хай і надалі Ваш високий професіоналізм, вірність і відданість справі сприяють зміцненню української державності та зростанню добробуту громадян, адже всі ми разом несемо відповідальність перед народом України за зміст і результати своєї діяльності.       
Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, великого людського щастя, щедрого достатку, нових яскравих перспектив і здобутків.
Пам'ятаймо, що нашими спільними зусиллями твориться неповторний образ Красноградщини, зберігається наша героїчна історія та закладається майбутнє.
Зі святом!
З повагою  
Голова Красноградської районної ради Володимир ПТИШНИК