Сьогодні на базі Красноградського RebHub відбувся семінар на тему: "Здійснення державної регуляторної політики органами місцевого самоврядування", який провів завідувач сектору Державної регуляторної служби у Харківській області Олександр Колесніков.
У заході взяли участь голова районної ради Володимир Птишник, представники райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, керівники комунальних підприємств.
Обговорили основні нормативно-правові акти, що регламентують питання реалізації державної регуляторної політики.
За запитання присутніх надані вичерпні роз'яснення.

IMG 3039  IMG 3007

Д З 

ДЗ2

ДЗ3

ДЗ4

ДЗ5

ДЗ6

 11 жовтня в районному Будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди святування Дня захисника України  та Дня українського козацтва. Голова районної ради Володимир Птишник долучився до привітань з нагоди свята. Він  подякував всім, хто носить високе звання захисника України та побажав успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду. Передав сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та побажав міцного здоров'я, добра, щастя та злагоди .

За високий професіоналізм, ініціативність, акивну життєву та громадянську позицію, патріотичне виховання молоді та знагоди святкування Дня захисника України вручив Грамоти районної ради військовому комісару Красноградського ОМВК, підполковнику  Віталію Гладкому, водію автотранспортного засобу ТОВ "Медіапростір "Вісті Красноградщини", учаснику бойових дій на території республіки Афганістан Сергію Гонтарю та учаснику антитерористичної операції Олександру Ткаченку.
Після офіційних привітань на присутніх у залі чекала концертна програма.

День захисника і козацтва

 

 

Дорогі земляки! Шановні захисники Вітчизни!

 Прийміть найкращі побажання і щирі поздоровлення з Днем захисника Вітчизни – святом  честі й доблесті, стійкості і шляхетності, святом гідних і сильних чоловіків. В цей день ми з вдячністю та гордістю згадуємо героїчні постаті нашої історії, вшановуємо ветеранів за їх безсмертний подвиг.
Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків.
Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.
З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України та бажаємо успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду. Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.

отг1

отг2

отг3

отг4

Дев'ятого жовтня голова районної ради Володимир Птишник взяв участь у семінарі "Кращі практики управління коштами, отриманими від видобутку вуглеводнів на місцевому рівні", який був проведений  представниками ГО «НОВА Енергія» в рамках проекту «Прозоре управління та контроль за коштами, отриманими від видобутку вуглеводнів на місцевому рівні», що фінансується Міжнародним фондом «Відродження».

До уваги учасників було представлено такі питання:

історія та стан Ініціативи прозорості видобувної галузі України;

презентація звіту ІПВГ за 2016 рік;

процедури надходження коштів від податків, сплачених нафтогазовими компаніями до місцевих бюджетів;

прогнозування дохідної частини бюджету з урахуванням рентних надходжень;

важливість залучення громадськості до бюджетного процесу та прийняття рішень; 

Статут громади;

форми партисипативної демократії (демократії участі) на місцевому рівні;

приклади участі громадян у прийнятті рішень.

 Захід проведено на базі Наталинської ОТГ.

день юриста

 

Шановні служителі закону!

Сердечно вітаємо вас із професійним святом – Днем юриста!
Вплив юристів на всі політичні та соціально-економічні процеси в державі важко переоцінити. Своєю багатогранною діяльністю, яка за роки незалежності набула нового змісту, ви активно сприяєте руху України по шляху побудови демократичної держави європейського типу, найбільшою цінністю якої є верховенство права, утвердження і забезпечення прав і свобод людини.
Твердо віримо, що високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності допоможуть вам завжди бути на висоті вимог нашої доби. Бажаємо вам плідної роботи та подальших успіхів у зміцненні законності та правопорядку, міцного здоров’я, особистого щастя, родинного добробуту на довгі роки!

IMG 8143

IMG 8139

IMG 8152

IMG 8121

IMG 8119

IMG 8173

Сьогодні в районному Будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди Дня людей похилого віку та Дня ветерана
 Голова районної ради Володимир Птишник разом з депутатом Харківської обласної ради Максимом Коліньком долучивлися до привітань з нагоди свята.У вітальному слові голова районної ради сказав: " Дозвольте висловити Вам нашу глибоку повагу за розбудову нашої держави в післявоєнні роки. Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність. Бажаю вам оптимізму, натхнення, наполегливості, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів. Божого вам благословення, щедрої долі, наснаги та невичерпної енергії!"

За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток ветеранського руху в регіоні, активну життєву позиціюта патріотичне виховання молоді депутат Харківської обласної ради Максим Колінько нагородив грамотами та подяками Харківської обласної ради Костянтина Стелюкова, Надію Веклич, Ніну Шишиморову. Заохочувальну відзнаку голови обласної ради -"Цінний подарунок - годинник з логотипом "Голова Харківської одласної ради" отримав Василь Кривобок, голова Красноградської районної організації ветеранів України.

Приємним сюрпризом для гостей свята став подарунок від голови Харківської обласної ради Сергія Чернова - виступ гостей із Харкова  Олени Шишкіної та Олени Селеш. Також веселою програмою привітали присутніх аматори місцевої художньої самодіяльності.

IMG 8242

IMG 8213

Голова районної ради Володимир Птишник разом з депутатом Харківської обласної ради Максимом Коліньком  взяли участь в урочистому заході з нагоди відкриття меморіальної дошки видатному українському письменнику, класику української літератури - Леоніду Соломоновичу Первомайському, який пройшов в Красноградській міській раді. Ініціаторами встановлення меморіальної дошки виступили громадські організації "Харківський музей Голокосту" та Харківський обласний комітет "Дробицький Яр".

 

день вчителя

Дорогі вчителі!

Прийміть щирі вітання з професійним святом з Днем вчителя!

Немає завдання більш благородного , ніж давати людям знання, готувати їх до життя в суспільстві. Адже найкраща професія на землі, найвідповідальніша і сама необхідна для суспільства - Вчитель.

Всім, що становить самі основи цивілізації, людство зобов'язане людям, які непросто володіють знаннями, але можуть донести ці знання до своїх учнів. У цей святковий день від усього серця бажаємо Вам доброго здоров'я, сімейного благополуччя, щастя та успіхів у всіх справах і починаннях!

З повагою, голова районної ради Володимир Птишник, виконавчий апарат районної ради та  депутатський корпус VII скликання

ТЕХН

пох вік

Голова районної ради взяв участь у  засіданні піклувальної ради БО «ВБФ «Патріоти» з нагоди святкування Дня вчителя та Дня ветерана. До присутніх з вітальними словами звернулись Ніна Мусатова, помічник-консультант народного депутата України Анатолія Гіршфельда та міський голова Володимир Максим. 
В залі панувала святкова атмосфера, яку створила концерна програма за участі  хору «Джерело", Віталія Зеленого, Ніни Дорошенко, Тетяни Дмитренко, Галини Таран, Ліди Кірьяненко, Світлани Ковальової, вихованців РЦДЮТ та студентів аграрно-технічного коледжу. Їх виступи були нагороджені щирими оплесками. Під час проведення заходу учасники мали змогу поспілкуватися та поласувати солодащами. До організації заходу долучилась районна організація Товариства Червоного  Хреста України.

До Дня похилого віку

1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади.

Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави.
Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність.

У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей– це приклад для наслідування сучасній молоді.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щасливої долі, радості, довголіття, добра і віри в краще майбутнє!
 
З повагою, голова районної ради Володимир Птишник, виконавчий апарат районної ради та  депутатський корпус VII скликання