вишиванка 2

Шановні красноградці!
Вітаємо вас із щирим і красивим святом – Днем Вишиванки!
Історія Батьківщини – це наше майбутнє. Будемо любити його і захищати!
Не забувайте про своє коріння, пам'ятайте про те, звідки всі ми прийшли. Національна пам'ять надзвичайно важлива, і тільки ми з вами можемо її зберегти та передати нащадкам.
Нехай ваше життя буде барвистим, як цей чудовий день!
З повагою,
Голова районної ради Володимир ПТИШНИК
та депутатський корпус VII скликання

Стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини

На сьогоднішній день стягнути аліменти значно простіше, оскільки законодавчо передбачена можливість стягнення аліментів не лише у порядку позовного провадження, а й в порядку наказного, що суттєво спрощує порядок стягнення аліментів.

Частиною 5 ст.183 Сімейного кодексу України передбачено, що той із батьків або інших законних представників дитини, разом з яким проживає дитина, має право звернутися до суду із заявою про видачу судового наказу про стягнення аліментів у розмірі на одну дитину - однієї чверті, на двох дітей - однієї третини, на трьох і більше дітей - половини заробітку (доходу) платника аліментів, але не більше десяти прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку на кожну дитину.

У разі, якщо позивач претендує на більшу частку від доходу ніж зазначеного у ст.183 Сімейного кодексу України, додатково просить аліменти на особисте утримання до досягнення дитиною трирічного віку або ж бажає отримувати кошти у твердій грошовій формі у розмірі більшому ніж 50-відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, справа буде розглядатись лише в порядку позовного провадження.

Мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим ніж 50-відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. При визначені розміру аліментів враховується: стан здоров'я та матеріальне становище дитини; стан здоров'я та матеріальне становище платника аліментів; наявність у платника аліментів інших дітей, непрацездатних чоловіка, дружини, батьків, дочки, сина; наявність на праві власності, володіння та/або користування у платника аліментів майна та майнових прав, у тому числі рухомого та нерухомого майна, грошових коштів, виключних прав на результати інтелектуальної діяльності, корпоративних прав; доведені стягувачем аліментів витрати платника аліментів, у тому числі на придбання нерухомого або рухомого майна, сума яких перевищує десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатної особи, якщо платником аліментів не доведено джерело походження коштів; інші обставини.

Відповідно до п.4 частини першої статті 161 Цивільно процесуального кодексу України судовий наказ може бути видано, якщо заявлено вимогу про стягнення аліментів у розмірі на одну дитину - однієї чверті, на двох дітей - однієї третини, на трьох і більше дітей - половини заробітку (доходу) платника аліментів, але не більше десяти прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку на кожну дитину, якщо ця вимога не пов’язана із встановленням чи оспорюванням батьківства (материнства) та необхідністю залучення інших заінтересованих осіб.

Судовий наказ про стягнення аліментів являє собою спрощену форму цивільного судочинства і дозволяє у прискореному порядку отримувати грошове утримання на неповнолітніх дітей. Судове засідання у наказному провадженні не проводиться, сторони в суд не викликаються, а рішення приймаються суддею на підставі певного пакету документів ( це може бути-свідоцтво про шлюб або розлучення; свідоцтво про народження дітей або встановлення батьківства; довідки з місця проживання заявника).

За більш детальною інформацією та необхідною консультацією або роз’ясненням, Ви можете звертатися до відділу «Красноградське бюро правової допомоги» Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м.Красноград, вул.Бєльовська,90,3 поверх, каб.30, контактний номер телефону 7-05-29 та за телефоном гарячої лінії системи БПД 0 800 21 31 03.

день банкіра

Шановні працівники банківських установ, які працюють на теренах Красноградщини!
Прийміть найкращі вітання з нагоди професійного свята – Дня банківського працівника!
Дозвольте побажати вам плідної праці, творчого натхнення, нескінченної життєвої енергії, нових досягнень, особистого щастя та міцного здоров’я.
Зі святом!
З повагою,
Голова районної ради Володимир ПТИШНИК
та депутатський корпус VII скликання

photo

                                                                    Шановний пане Дмирте!   

Прийміть щирі вітання з Днем народження, бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, подальших успіхіву будь-яких починаннях, щоденних справах та сподіваннях.Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення.

З повагою, голова районної ради Володимир Птишник, виконавчий апарат районної ради та депутатський корпус VII скликання

Конкурс на заміщення директора Красноградського РЦДЮТ (18.05.20)  
https://youtu.be/Ci1PE5iT97Y

Birthday Flowers Hd Wallpapers 1 2 result

Сьогодні, в Міжнародний день музеїв, щиро вітаємо колектив Красноградського краєзнавчого музею ім.П.Д.Мартиновича на чолі з директором музею Наталією Швець з професійним святом!
Працівник музею - професія, яка вимагає уваги і відповідальності. Завдяки самовідданій творчій праці тих, хто присвятив своє життя розвитку музейної справи дбайливо зберігається й примножується історична спадщина Красноградщини, знаходить своє відображення сьогодення й створюється міцне підґрунтя майбутнього нашої держави.
Кожен день наукові працівники та співробітники музею бережуть важливі для народу експонати і представляють на огляд підростаючому і зрілому поколінню, роблять величезну виховну і просвітницьку роботу.
Дякуємо всім вам за сумлінну працю, нескінченну відданість улюбленій справі. Бажаємо міцного здоров'я, натхнення, творчих успіхів і нових висот у розвитку музейної справи нашого регіону!
Бажаємо, щоб новий день приносив усмішку і робив вас щасливішими.
З днем музеїв!
З повагою,
Володимир ПТИШНИК, голова районної ради та депутатський корпус VII скликання

БУЛІНГ

За даними ЮНІСЕФ, майже 70% дітей по всьому світу потерпають від цькування з боку однолітків. Водночас Україна посідає 4-е місце серед європейських країн з найвищим рівнем булінгу. 

18 грудня 2018 року Верховна Рада України прийняла Закон України №8584 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо протидії булінгу», який вперше визнав юридично це поняття в українському законодавстві та передбачає відповідальність не тільки за вчинення, але й за приховування випадків булінгу.

Булінг- це діяння учасників освітнього процесу, які полягають в психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

Булінг відбувається безпосередньо в приміщенні закладу освіти та на прилеглих територіях, або за межами такого закладу, але під час заходів, передбачених освітньою програмою, а також дорогою до школи, або зі школи. Учасниками освітнього процесу є учні, студенти, вихованці, курсанти, викладачі, вчителі, керівництво закладу освіти, а також батьки. Варто пам’ятати, що не кожен конфлікт є булінгом. Цькування- це тривалі, повторювані дії, а одиночна сутичка булінгом не може вважатися.

Ознаки булінгу: повторюваність(системність); наявність сторін «агресор-потерпілий-свідок» у діянні; наслідки для постраждалого у вигляді фізичної або психологічної шкоди.

Правовий механізм протидії булінгу: батьки жертви булінгу чи інші учасники освітнього процесу, які стали свідками булінгу звертаються з заявою на ім’я керівника навчального закладу, керівник невідкладно видає рішення про проведення розслідування цього випадку, наказом створює комісію з розгляду випадків булінгу та скликає засідання такої комісії. Задача комісії- визначитися булінг це був чи одноразовий конфлікт чи сварка. Якщо комісія визнала, що це був булінг, керівник закладу зобов’язаний повідомити уповноважені органи Національної поліції та Службу у справах дітей.

Відповідальність:

- булінг(цькування)- штраф до 1700 грн. або громадські роботи до 40 годин;

- такі діяння, вчинені повторно протягом року або групою осіб- штраф до 3400 грн. або громадські роботи до 60 годин;

- якщо булінг(цькування) вчинить дитина до 16 років- відповідатимуть його батьки або особи, що їх замінють;

- якщо керівник закладу освіти не повідомить органи Національної поліції України про відомі йому випадки цькування- штраф до 1700 грн. або виправні роботи.

На сьогоднішній день українськими судами вже розглянуті сотні справ щодо притягнення до адміністративної відповідальності за вчинення булінгу.

Якщо Ваша дитина стала учасником булінгу, або ви працюєте в закладі освіти та щодня стикаєтесь з подібними випадками та не знаєте, як це правильно зупинити та попередити, то можете скористатися телефонами довіри. Національна дитяча гаряча лінія- 116 111 та 0 800 500 225; Національна поліція України- 102; Безоплатна правова допомога- 0 800 213 103

Для отримання більш детальної консультації звертайтесь до відділу «Красноградське бюро правової допомоги» Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м.Красноград, вул.Бєльовська,90, 3 поверх, каб.30, контактний номер телефону 7-05-29.

 

КНП «Красноградська ЦРЛ» отримала благодійну допомогу для боротьби з пандемією коронавірусу від Групи Нафтогаз.

Для лікарні передано 1 апарат УЗД; 2 системи моніторингу фізіологічних показників С 50; 1560 костюмів біологічного захисту.

Нафтогаз1

Нафтогаз2

Нафтогаз3

Нафтогаз4jpg