В перший день жовтня в Україні традиційно відзначається День людей похилого віку та День ветерана. Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними громадянами своєї держави.

Ця дата – не нагадування про роки, що стоять за плечима ветеранів, а нагода ще раз підкреслити значимість людей поважного віку, висловити слова вдячності за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.

Сьогодні в районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня людей похилого віку та Дня ветерана. На свято завітав голова районної ради Володимир Птишник, який привітав присутніх та вручив Грамоти районної ради головам первинних ветеранських організацій Красноградщини за значний особистий внесок у розвиток ветеранського руху в районі та патріотичне виховання молоді.

«Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру та любов, які ви пронесли через все своє життя. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність.

У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця та подвиг– це приклад для наслідування сучасній молоді.

Нехай завжди ваші дні будуть оточені увагою, любов`ю і піклуванням рідних та близьких людей, нехай тішать вас діти, онуки та правнуки. Міцного здоров`я, довгих років життя, душевного спокою!» - побажав ветеранам Володимир Олександрович.

По завершенню урочистостей відбувся святковий концерт.

IMG 3973

IMG 3970

IMG 3977

IMG 3963