КЛУБ 2

КЛУБ 3

 

Онлайн засідання клубу «Орієнтир»

19 листопада 2020 року відбулося чергове засідання профорієнтаційного клубу «Орієнтир», учасниками якого є учні 9 класу Красноградського НВК №3.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Красноградської районної філії ХОЦЗ Людмила Гнатенко під час засідання в режимі онлайн на тему «Вибір професії або задача з багатьма невідомими» ознайомила школярів із основними помилками при виборі професії; навчала дев΄ятикласників як можна врахувати власні уподобання, інтереси, здібності   при виборі професії через формулу «Хочу - Можу-Треба».  Значна увага приділялась попиту на професії на місцевому та регіональному ринках праці.

Старшокласники не лише дізналися про те, як правильно обрати майбутній фах, про послуги служби зайнятості молоді, а й вели бесіду про основні   тенденції, що змінюють ринок праці та формують вимоги до професійних знань, умінь і навичок працівників.
Учні також дізналися про можливість проходження тестування на онлайн-платформі з профорієнтації та побудови кар’єри Державної служби зайнятості «Моя професія: консультаційна мережа».