ШУЛЬГІНА Людмила Михайлівна –староста

Адреса: вул. Центральна, с. Іванівське, 63322

Телефон: (05744) 95 486

Факс: (05744) 95 431

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


СИМВОЛІКА СЕЛА ІВАНІВСЬКА КРАСНОГРАДСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Символіку села Іванівська розроблено Фроловим Костянтином Михайловичем і затверджено рішенням Октябрської сільської ради від 30.03.2009 року.


ОПИС ГЕРБА

Герб територіальних громад Іванівської сільської ради, відповідно до сучасних вимог,має форму іспанського щита, який вписано у золотий декоративний картуш, що увінчаний золотою короною із злакових колосів. В центральній частині щита розміщено стилізоване золоте зображення герб Іванівськефортеці Святого Іоанна в центрі якої на чорному фоні розташовано золоте зображення церкви Пресвятої Богородиці в архітектурному рішені 1765 року. Щит герба розділено срібним перевернутим вилоподібним хрестом на 3 частини, з використанням 2 кольорів: зеленого та червоного, де розташовані зображення:

  • у 1-ому зеленому полі – три восьмипроміневих золотих зірки;
  • у 2-ому зеленому полі – три восьмипроміневих золотих зірки;
  • у 3-ому червоному полі – шість восьмипроміневих золотих зірок.

В нижній частині картуша розташовано напис срібними літерами «1731». На картуші розміщено стрічку синього кольору з написом срібними літерами «село Іванівське Красноградського району», так як герб  села Іванівське (колишня назва - Октябрське) - є гербом адміністративного центра старостинського округу і може бути використаним у якості герба сіл Берестовенька, Гранове, Калинівка, громади яких об’єднанні у Іванівський старостинський округ.

СИМВОЛІКА ГЕРБА

Стилізоване золоте зображення фортеці Святого Іоанна – відображає факт будівництва і існування у складі Української оборонної лінії фортеці Святого Іоанна, під захистом якої вздовж Муравського шляху виникли поселення однодворців Бєльовського полку та «охочі» поселення українських козаків.

Золоте зображення церкви Пресвятої Богородиці – відображає факт будівництва дерев’яної церкви у 1765 році в селі Берестовенька, яку після значного руйнування пожежею було відновлено у 1912 році за кошти місцевих жителів. Сьогодні діюча церква Пресвятої Богородиці є історичною пам’яткою культурної спадщини, центром Православ'я, духовного і морального виховання молоді на території Іванівської сільської ради і за її межами.

Зображення срібного перевернутого вилоподібного хреста – відображає річку Берестову та її притоки Берестовеньки, які протікають на території Іванівської сільської ради.

Зображення дванадцяти золотих восьмипроміневих зірок відображає факт входження земель сучасної території Іванівської сільської ради до території Вольностей Війська Запорізького, та існування на її теренах «зимових» поселень козаків.

Срібний напис на картуші герба «1731» – відображає рік будівництва фортеці Святого Іоанна і відновлення поселень на сучасній території Іванівської сільської ради.


osr pОПИС ПРАПОРА

Прапор територіальних громад Іванівської сільської ради являє собою квадратне трьохкольорове полотнище із співвідношенням сторін 1:1. Кольори та зображення на прапорі відтворено у відповідності до зображень і кольорів герба територіальних громад Іванівської сільської ради. Прапор територіальних громад Іванівської сільської ради створено з урахуванням історичних традицій, він також є прапором села Іванівське – адміністративного центра сільської ради і може бути використаним у якості прапора сіл Берестовенька, Калинівка, Гранове, громади яких об’єднанні у Іванівську сільську раду.

СИМВОЛІКА ПРАПОРА

Пропорції прапора територіальних громад Іванівської сільської ради відповідають сучасним геральдичним вимогам, загальна композиція прапора гармонує з геральдичним рішенням побудови герба територіальних громад Іванівської сільської ради, а кольорові гами прапора з гербовими барвами.


ОПИС ШТАНДАРТА

Штандарт голови Іванівської сільської ради, являє собою трьохкольорове полотнище квадратної форми із співвідношенням сторін 1:1. Вертикальні смуги на штандарті розташовані уштандарт Івванывське наступній послідовності: зелена, біла, зелена, червона, зелена, червона, зелена, біла, зелена. 1,5,9 зелені смуги однакового розміру. 2 та 8 білі смуги однакові розміром з 4 та 6 червоними смугами і кожна окремо співвідноситься до 1,5,9 зелених смуг, як 1:2. В свою чергу, 3 й 7 зелені смуги мають однаковий розмір та кожна окремо співвідносяться до 1,5,9 зелених смуг, як 1:4, а до 2,8 білих смуг і 4,6 червоних смуг, як 1:2. У центрі штандарту розміщено герб територіальних громад Октябрської сільської ради.

СИМВОЛІКА ШТАНДАРТА

Загальна композиція штандарта гармонує з геральдичним рішенням побудови герба, а кольорові гами штандарта відповідають барвам прапору територіальних громад Іванівської сільської ради.


СИМВОЛІКА КОЛЬОРІВ

золотий (жовтий) – ознака - багатства, добробуту, сили, верховенства;

срібло (білий) – ознака чистоти, непорочності;

зелений – ознака достатку, волі, надії, радості;

червоний – ознака великодушності, мужності, відваги, сміливості;

чорний – ознака обережності, мудрості та постійності.