Відомість № 1 про результати відкритого поіменного голосування депутатів Красноградської районної ради на засіданні VІІ позачергової сесії районної ради VІІІ скликання від 01 червня 2021 року

Відомість № 2 про результати відкритого поіменного голосування депутатів Красноградської районної ради на засіданні VІІ позачергової сесії районної ради VІІІ скликання від 01 червня 2021 року

 141 Про затвердження порядку денного VІІ позачергової сесії Красноградської районної ради VІІІ скликання

142 Про внесення змін до рішення районної ради від 14 грудня 2020 року № 9-VІІІ «Про обрання складу постійних комісій районної ради» (зі змінами).

143 Про внесення змін до рішення районної ради від 14 грудня 2020 року № 10-VІІІ «Про закріплення депутатів Красноградської районної ради VІІІ скликання за виборчими округами».

144 Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с. Ясна Поляна Красноградського району Харківської області.

145 Про передачу прав засновника Сахновщинській селищній раді.

146 Про передачу прав замовника Красноградській міській раді.

147 Про передачу майна Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Красноградського району» із спільної власності територіальних громад міста, сіл та селищ Красноградського району у комунальну власність Красноградської територіальної громади.

148 Про передачу майна Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Красноградського району» із спільної власності територіальних громад міста, сіл та селищ Красноградського району у комунальну власність Наталинської територіальної громади.

149 Про передачу майна Красноградського житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства у комунальну власність Красноградської територіальної громади.

150 Про надання дозволу на списання майна спільної власності територіальних громад міста, сіл та селищ Красноградського району.

151 Про визначення розрахунку заробітної плати керівникам комунальних підприємств, що є у спільній власності територіальних громад міста, сіл та селищ Красноградського району.

152 Про надання дозволу на укладання договорів суборенди майна спільної власності територіальних громад міста, сіл та селищ Красноградського району.

153 Про внесення змін до рішення районної ради від 20 лютого 2020 року № 1246-VІІ «Про затвердження Положення про платні послуги Комунального некомерційного підприємства «Красноградська центральна районна лікарня» та Переліку платних медичних послуг» (зі змінами).

П Р О Т О К О Л 7 позачергової сесії