Друк
Новини

20170221 102901А починалося все у далекому 1922 році... Тоді,  21 лютого відомим українським живописцем, графіком і етнографом П.Д. Мартиновичем був заснований музей та відкрита перша виставка робіт.

Пізніше до основної будівлі музею добудували приміщення, де у вересні 1982 р. була відкрита картинна галерея.

За час свого існування музей поповнився тисячами  експонатів, що розповідають про історію нашого  краю. Зараз фонди музею становлять 36 тисяч предметів. Експозиція краєзнавчого музею складається із трьох вiддiлiв: природи, істopiї та картинної галереї.
Краєзнавчий музей ім. П.Д. Мартиновича – один із найстаріших музеїв на Харківщині. Сьогодні музей відомий далеко за межами району. Щороку він приймає більше ніж 15 тисяч відвідувачів, серед них - гocтi з різних куточків нашої держави та з-за кордону. Працівники закладу організовують численні виставки, проводять масові заходи різноманітного характеру. Музей став справжнім центром культурного життя району.

Голова районної ради долучився до привітань з нагоди 95-річного ювілею краєзнавчого музею ім. П.Д. Мартиновича, висловив слова вдячності працівникам музею та вручив колективу Грамоту районної ради за високий професіоналізм, багаторічну плідну працю, активну культурно-просвітницьку діяльність, збереження і популяризацію історико-культурної спадщини Красноградщини.

По закінченню урочистого концерту, гостей запросили до картинної галереї на відкриття персональної виставки Ольги  Власової.