47588851.9od4fy3yiw.W665

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати ради, члени виконавчих комітетів громад, активісти самоврядних органів!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди всенародного свята - Дня місцевого самоврядування.
Це свято наших громад, громади кожного села, селища та міста, кожного їх мешканця. 
Попри всі складнощі сьогодення можна з упевненістю сказати: місцеве самоврядування як важлива самостійна гілка влади, що захищає і представляє інтереси кожної людини, не тільки сформувалася, а є визначальною в розбудові нашої держави.
Відзначення такого свята на державному рівні свідчить про особливу роль місцевого самоврядування у розбудові демократичної правової держави, демонструє політичну волю країни до вдосконалення цієї системи та виведення її на світовий рівень.
Величезна роль у цьому процесі належить місцевим головам, депутатам всіх рівнів, адже саме ради представляють інтереси своєї територіальної громади. Ми з вами господарі в своєму домі, в наших силах зробити його багатим і гарним.
Сьогодні представницькі органи місцевого самоврядування у тісній співпраці з виконавчою владою працюють спільно, із взаєморозумінням над прийняттям та виконанням бюджету, програмою соціально-економічного та культурного розвитку району, іншими регіональними програмами, спрямованими на соціальний захист мешканців нашого краю.
Без перебільшення можна сказати, що подальший розвиток та вдосконалення місцевого самоврядування є запорукою збереження миру і злагоди в суспільстві, суттєвим стимулом для економічного зростання територіальних громад.
В цей урочистий день від усього серця бажаю усім Вам, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їх потреби та інтереси,  нових успіхів та здобутків на ниві служіння людям, справжнього відчуття задоволення від тієї справи, яку Ви робите гідно та професійно.
Хай і надалі Ваш високий професіоналізм, вірність і відданість справі сприяють зміцненню української державності та зростанню добробуту громадян, адже всі ми разом несемо відповідальність перед народом України за зміст і результати своєї діяльності.       
Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, великого людського щастя, щедрого достатку, нових яскравих перспектив і здобутків.
Пам'ятаймо, що нашими спільними зусиллями твориться неповторний образ Красноградщини, зберігається наша героїчна історія та закладається майбутнє.
Зі святом!
З повагою  
Голова Красноградської районної ради Володимир ПТИШНИК