пт1015 грудня голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, депутат Харківської обласної ради Максим Колінько та голова районної ради Володимир Птишник відвідали презентації трьох реалізованих міні-проектів обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Новий дах з‘явився в амбулаторії села Вознесенське на Красноградщині. Для 1200 жителів громади і 7 медичних працівників закладу значно комфортніше стало перебувати у будівлі. Загальний бюджет проекту – 168 тис 255 грн., з них, співфінансування обласного бюджету - 84 тис 127 грн.

Участь жителів у конкурсі міні-проектів має тривати, говорить Сергій Чернов. Зі свого боку Мартиновський сільський голова Ольга Семисал запевняє, що з наступного року планується закупити для амбулаторії нові меблі, розпочато оновлення медичного обладнання. Голова облради також зазначив, що необхідно робити перші кроки в реформуванні медицини; важливо вже замислюватися над тим, щоб в медичних установах на селі було передбачено житло для персоналу. 

пт6В рамках наступного міні-проекту 100 кв.м покрівлі замінені в будівлі Кирилівського сільського клубу. Загальний бюджет проекту - близько 200 тис.грн, внесок облради 50%. В цілому вже зроблено чимало для відновлення закладу і перетворення його в центр активності: відремонтовані зал, сцена, налагоджено опалення. В майбутньому громада планує замінити тут вікна.

Сільський Будинок культури у Зоряному тільки робить перші кроки до відновлення. Силами жителів та соціально відповідального бізнесу,  завдяки участі в конкурсі міні-проектів замінено двері, відремонтовано одну кімнату. Сьогодні діти там готувалися до новорічного виступу. За словами місцевих жителів, зважитись на початок реконструкції клубу було непросто з огляду на його велику площу. Але початок покладено, а отже, зрештою громада отримає сучасний заклад для проведення культурно-масових заходів.

Зорянська школа  отримала від Сергія Чернова дуже необхідний подарунок - ще один велосипед. Тепер вихованці гуртка готові долати нові перешкоди і перемагати у серйозних змаганнях.

Також ознайомилися з ходом будівництва у Краснограді сучасного ФОКу, що поблизу дитячої спортивної школи. Вже наступного року за участі фінансування з обласного бюджету красноградці до Дня міста отримають фізкультурний комплекс.

 

пт   пт1   пт2   пт3   пт4  пт5  

пт7   пт8   пт9      пт11   пт12