img 4108.jpg.4 копияГолова обласної ради Сергій Чернов провів особистий прийом громадян, на який з нагальними проблемами та невідкладними питаннями прийшли мешканці району.

Під час прийому Сергій Чернов розглянув близько тридцяти звернень жителів Красноградщини, які опинилися у складних обставинах. Одинокі багатодітні матері, удови, пенсіонери прийшли з проханням стосовно сприяння та виділення матеріальної допомоги для лікування складних хвороб, зокрема онкології, додаткового обстеження та проведення хірургічних операцій.

У числі звернень також були такі, що стосувалися ремонту даху багатоквартирного будинку, вирішення питань ремонту житла після пожежі, тощо.

Сергій Чернов уважно розглянув кожне звернення. Запевнив, що сприятиме у лікуванні, медичному консультуванні й обстеженні кожного, хто цього потребує та виділенні матеріальної допомоги з обласного бюджету. Паралельно з деяких питань голова обласної ради консультувався в телефонному режимі з фахівцями сфери охорони здоров’я. Ті ж ситуації, розв’язання яких потребує певного часу, Сергій Чернов взяв під особистий контроль.

«Негаразди зі здоров'ям, складні життєві обставини, відчай та зневіра приводять до мене на прийом людей. Зазвичай, вони витратили вже багато сил та коштів на лікування, хвилюються за долю й самопочуття дітей і близьких. І саме це підштовхує їх продовжувати боротьбу й шукати шляхи виходу з ситуації.

Дуже важливо, на моє переконання, не лише фінансово допомогти й дати надію на покращення таким людям, а ще морально їх підтримати, бо вони перебувають у стані суцільного негативу тривалий час. Я намагаюся це завжди робити. І, безумовно, у повній мірі виконую зобов'язання допомогти, які взяв перед людьми, що звернулися до мене», – сказав Сергій Чернов по завершенні прийому громадян у Краснограді.

img 4083.jpg.6  img 4065.jpg.3  img 4165.jpg.6 копия  img 4150.jpg.4 копия