Стартував перший етап молодіжного конкурсу на кращу екскурсію «Відкриваймо Харківщину», організатором якого є  «Харківський організаційно-методичний центр туризму» у партнерстві з «Харківський обласний центр молоді».

Конкурс проводиться з метою популяризації туристичного потенціалу Харківщини, залучення молоді до екскурсійної діяльності як до унікального способу вивчення історії рідного краю та відзнаки досягнень студентів закладів вищої освіти області у розвитку туристичної галузі регіону.

Конкурс проводиться в три етапи

I етап:

3 лютого до 20 лютого – прийом і обробка заявок та конкурсних робіт (в письмовій та електронній формі).

20 лютого до 28 лютого – оцінювання та відбір конкурсних робіт до участі в другому турі.

II етап:

2 березня по 20 березня – прийом відеоматеріалів.

23 березня по 31 березня – оцінювання та відбір відеоматеріалів;

III етап:

1 квітня по 17 квітня – презентація авторських екскурсій лідерами конкурсу.

17 квітня по 30 квітня – підведення підсумків та нагородження переможців Конкурсу.

Більш детально з умовами конкурсу можна ознайомитись в Положенні про конкурс.

Вся актуальна інформація щодо проведення конкурсу розміщується на сайті «Харківський обласний туристсько-інформаційний центр» та сторінці «Харківщина туристична».

Довідково:

У минулорічному студентському конкурсі на кращу авторську екскурсію «Відкриваймо Харківщину» взяли участь 37 студентів із 9 закладів вищої освіти Харкова з 21 авторською роботою.

Напрацювання студентської молоді не залишились «в теорії», протягом літа-осені 2019 року переможці конкурсу проводили власні авторські піші екскурсії містом Харків для усіх бажаючих і, у такий спосіб, відточували майстерність, серед таких: «City-art по-харківськи», «Таємнича Ч»,«Кооперативно-просвітницький рух Харківщини». Відео-огляд конкурсу-2019 за посиланням.