Друк
Новини

дослідна 2

У зв’язку із зверненням до голови районної ради керівництва ДП ДГ «Красноградське» з клопотанням про взяття у спільну власність громад з подальшою передачею на баланс КП «Водоканал» систем водопостачання та водовідведення на території селища Дослідне, 03.01.2018 відбулася виїзна робоча нарада голови районної ради за присутності директора КП «Водоканал» Дубини М.П., інженера КНС і мереж Просвіріна І.І. та представників ДП ДГ «Красноградське»- заступника директора з виробництва Літвінова Ю.М. та старшого наукового співробітника Грузінова С.К.

Під час наради було проведено огляд каналізаційної мережі с.Дослідне. Особливу увагу було приділено ділянці мережі в районі вул. Наукової, а саме біля буд.№ 8 та № 9, де каналізаційні стоки заповнюють підвал, внаслідок чого мешканці будинку опинились в небезпечних санітарних умовах. Як пояснив Дубина М.П., ремонтні роботи по заміні застарілої системи можуть бути ускладнені тим, що вона залягає на глибині до семи метрів.Одним з позитивних моментів є те, що гілка водовідведення біля будинку, який відбудовується за співробітництвом з компанією «GIZ» для проживання внутрішніх переселенців, повністю відремонтована.

Крім цього було виявлено, що система каналізаційних стоків за межами населеного пункту, яка іде до КНС№1, порушена в 2-ох місцях.

В результаті наради було прийнято рішення проаналізувати критичну ситуацію, яка склалася та надано рекомендації директору КП «Водоканал» Дубині М.П. скласти приблизний кошторис та витратну частину по проведенню капітального ремонту систем водовідведення с.Дослідне та подати на розгляд постійної депутатської комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, комунальної власності, промислової та транспортної політики.