Надрукувати

РЯБОКІНЬ Євген Сергійович – староста

Адреса: вул. Центральна, с. Мартинівка, 63350

Телефон/факс: (05744) 94 132

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


СИМВОЛІКА СЕЛА МАРТИНІВКА НАТАЛИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Символіку села Мартинівська розроблено авторським колективом у складі: Фролова Дмитра Костянтиновича, Харченко Василя Миколайовича, Затули Катерини Григорівни, Бовкун Валерія Івановича і затверджено рішенням ХХХІІІ сесії Мартинівської сільської ради –V скликання від 18.03.2009 року. 


msr gОПИС ГЕРБА

Герб села Мартинівська, відповідно до сучасних вимог,має форму іспанського щита, який вписано у золотий декоративний картуш, що увінчаний золотою короною із злакових колосів.Щит герба розділено золотим стропилом на 2 частини, з використанням 2 кольорів: синього та зеленого, де розташовані зображення:

у 1-ому синьому полі – золотих колосів пшениці із шістьмавосьмипроміневими золотими зірками;

у 2-ому зеленому полі – розкрита книга із шістьма восьмипроміневими золотими зірками.

В нижній частині картуша розташовано напис срібними літерами «1754». На картуші розміщено стрічку синього кольору з написом срібними літерами «село Мартинівка Красноградського району», так як герб села Мартинівка - є гербо адміністративного центра старостинського округу він може бути використаним у якості герба сіл Добренька, Вознесенське, Гадяч, Вільховий Ріг, Кам’янка, громади яких об’єднанні у Мартинівський старостинський округ.

СИМВОЛІКА ГЕРБА

Зображення колосів пшениці - є ознакою сільськогосподарської направленості діяльності мешканців сучасної території Мартинівської сільської ради з давніх часів.

Зображення розкритої книги - символізує розвинуту культурну і освітянську спадщину на сучасній території Мартинівської сільської ради, яка своїм корінням походе із далекого минулого.

Зображення дванадцяти восьмипроміневих зірок відображає факт входження земель сучасної території Мартинівської сільської ради до території Вольностей Війська Запорізького, та існування на її теренах «зимових» поселень козаків. З 1734 року сучасна територія Мартинівської сільської ради входила до складу Самарської а пізніші Орельської паланок Вольностей Війська Запорізького.

Срібний напис на картуші герба «1754» – символізує рік відновлення поселень на сучасній території Мартинівської сільської ради.


msr pОПИС ПРАПОРА

Прапор територіальних громад Мартинівської сільської ради являє собою квадратне трикольорове полотнище із співвідношенням сторін 1:1. Кольори та зображення на прапорі відтворено у відповідності до зображень і кольорів герба територіальних громад Мартинівської сільської ради. Прапор територіальних громад Мартинівської сільської ради створено з урахуванням історичних традицій, він також є прапором села Мартинівка – адміністративного центра сільської ради і може бути використаним у якості прапора сіл Добренька, Вознесенське, Гадяч, Вільховий Ріг, Кам’янка, громади яких об’єднанні у Мартинівську сільську раду

СИМВОЛІКА ПРАПОРА

Пропорції прапора територіальних громад Мартинівської сільської ради відповідають сучасним геральдичним вимогам, загальна композиція прапора гармонує з геральдичним рішенням побудови герба територіальних громад Мартинівської сільської ради, а кольорові гами прапора з гербовими барвами.


msr sОПИС ШТАНДАРТА

Штандарт голови Мартинівської сільської ради, являє собою трьохкольорове  полотнище квадратної форми із співвідношенням сторін 1:1. Вертикальні смуги на штандарті розташовані у наступній послідовності: синя, жовта, зелена. Синя та зелена смуги однакового розміру, співвідношення ширини кожної з них до жовтої смуги, як 2:1. У центрі штандарту розміщено герб територіальних громад Мартинівської сільської ради.

СИМВОЛІКА ШТАНДАРТА

Загальна композиція штандарта гармонує з геральдичним рішенням побудови герба, а кольорові гами штандарта відповідають барвам прапору територіальних громад Мартинівської сільської ради.


СИМВОЛІКА КОЛЬОРІВ

золотий (жовтий) – ознака - багатства, добробуту, сили, верховенства.

срібло (білий) – ознака чистоти, непорочності.

зелений – ознака достатку, волі, надії, радості,

синій (блакитний) – ознака вірності, чесності, шляхетності, бездоганності.